nVidia ruošia dviejų GPU vaizdo plokštę GeForce GTX 790


NVidia-geforce-gtx-680

Puslapis WCCFTech visą savaitgalį rinko informaciją apie galimai šiandien įvyksiantį nVidia renginį. Visų pirma, buvo sužinota, jog vasario mėnesį kompanija ruošia du grafinius procesorius turintį adapterį GeForce GTX 790, kuris turi visus šansus tapti neformaliu lyderiu stacionarių vaizdo plokščių asortimente.

Rinkos ekspertų teigimu, jei naujasis flagmanas iš tikrųjų debiutuos taip anksti, galima suabejoti anksčiau pasirodžiusia informacija apie tai, kad ruošiamasi Maxwell architektūros vaizdo plokščių pasirodymui. Priešingu atveju kuri „dvibranduolį Kepler“ nebūtų jokios prasmės.

Pora grafinių procesorių GK110, kurie papuoš GeForce GTX 790, turės mažiau funkcionalių blokų, taip pat bus „pasiaurinta“ magistralė, jungianti GPU ir atmintį. CUDA branduolių skaičius sudarys 2496, kalbant apie atskirą GPU, o 384 bitų magistralę pakeis 320 bitų.

Vis tik kur taupyti nVidia neketina, taip atminties kiekyje – kiekvienas iš grafinių procesorių gaus po 5 GB GDDR5 atminties. Pagal CUDA branduolių skaičių GeForce GTX 790 bus tarp sudvejinto GeForce GTX 780 (2304 branduolių) ir GeForce GTX Titan (2688 branduolių). Magistralė bus „pasiaurinta“, siekiant lengviau suprojektuoti naująjį adapterį, taip pat dėl energijos ekonomijos.

Reikia pabrėžti, kad paminėtos GeForce GTX 790 specifikacijos yra tik gandų lygio, kaip ir mitologinis AMD atsakymas grafinio adapterio Vesuvius pavidalu. Šaltiniai kartu pranešė, kad nVidia ketina aprūpinti GeForce GTX 780 Ti dvigubai didesniu atminties kiekiu – 6 GB GDDR5.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos