nVidia ruošia GeForce GTX 790 ir GTX Titan Black Edition


gtx790-gtx-titan-black-specs

Gana įdomi situacija susiklostė, kalbant apie būsimas NVIDIA naujienas. Visiems norisi tikėti, kad grafiniai sprendimai su Maxwell architektūra tuoj tuoj pasirodys rinkoje, tačiau negailestinga kasdienybė jau atšaldė eilės aštrios konkurencijos gerbėjų protus – naujos architektūros savininkai iš pradžių didele sparta pasigirti negalės. Dabar belieka tikėti tik naujais Kepler flagmanais su grafiniu procesoriumi GK110.

Vokiečių puslapis VideoCardz, primindamas senus gandus, rašo, jog NVIDIA ruošia „juodą“ GeForce GTX Titan variantą su 6 GB GDDR5 atmintimi ir padidintu produktyvumo lygiu skaičiavimuose su plaukiojančiu kableliu. Šaltinio teigimu, vaizdo plokštė turi pasirodyti vasario mėnesį, kai galutinai išsisems esamos „senosios“ GeForce GTX Titan atsargos.

Lyginant funkcionalių blokų kiekį, naujasis GeForce GTX Titan Black Edition neturėtų skirtis nuo dabartinio GeForce GTX 780 Ti, tačiau padvigubintas atminties kiekis leis gamintojui užsiprašyti daugiau – $999.

Kartu pasirodė informacija ir apie dviejų grafinių procesorių savininką GeForce GTX 790. Šaltinis mano, jog panašus produktas gali pasirodyti kovo mėnesį. Kiekvienas iš dviejų GK110 gaus po 2496 CUDA procesorius, po 208 tekstūrinius (TMU) ir 40 rasterizacijos (ROP) blokus.

Atminties magistralė bus lygi 320 bitų, tuo tarpu GDDR5 atminties kiekis bus lygus „2 x 5 GB“. Magistralė buvo paaukota tam, kad būtų galima išlaikyti energijos suvartojimo lygį 300 W rėmuose, tokiu būdu, galima tikėtis, kad maksimalaus spartos lygio nedemonstruos, lyginant, pavyzdžiui, su pilnaverčiais GK110, veikiančiais SLI režimu.

7 komentarai (-ų)

 1. saulius parašė:

  Taip sakant, nieko vertos vga pasirodys.

  • Sars parašė:

   Būtent, Nvidia tik marketingo tikslams rašo, kad bus 10GB atminties, na taip jos ten tiek bus tik tenaudojama bus tik 5GB. ATI bent jau magistranę iki 512 padidino, o kurių velnių 10 GB jei magistralė tik 320 bitų? O ir žaisimai max 3 GB teišnaudoja. Čia kaip ir SLI rėžimu atminties išnaudoja tiek kiek turi viena plokštė. ATI sprendimai kainos ir produktyvumo atžvilgiu daug geresni.

 2. Kirminas parašė:

  2x320bit 😉 10gb del visokiu 4k rezoliuciju ir didesnio kiekio monitoriu sujunginejimu. beja pas amd irgi 2x256bit,tai ir gaunasi 512 😀

  • Zero parašė:

   Iš kur toks urvinis išlindo 😀 . 7990 2x 384 bit , R9 290/X 512 bit .

 3. Raimis parašė:

  Tokios VGA ir neperka niekas ant vieno 1920×1080 monitoriaus. Jeigu jau sukrapšto tokius lt ant tokios VGA, tai ir monitorius turi kelis, ir raiška didesnė. Tokie daikčiukai tik entuziastams ir užkietėjusiems geimeriams ieškantiems daugiau fps ant kelių monitorių. Viską galima išnaudoti, tik reikia žinoti kaip.

  • tem parašė:

   Tai vat, o tokių Lt išvis vienetai.Nuvaryk į Aziją ar ‘Murica tai ten kas antras geimeris tokius turi

  • Juonis parašė:

   Nvidia vaizdo plokštės ne vien tik žaidimams naudojamos. Yra dar tokie dalykai kaip masyvus ir intensyvus video renderinimas, after effects, 3D programos.


Kitos kategorijos naujienos