Publikuota informacija apie nVidia Tegra K1 spartos lygį


Nvidia-Tegra-K1-CES2014-680

Parodos CES 2014 metu kompanija nVidia pristatė naujos kartos mobilų procesorių, kuris vadinasi Tegra K1, nors dauguma ekspertų laukė sprendimu kiek kitokiu pavadinimu – Tegra 5. Tuomet buvo daug kalbama apie technines specifikacijas, tačiau nutylėta apie produktyvumo lygį.

Puslapio WCCFTech žurnalistų gauti duomenys rodo, kad Tegra K1 grafikos posistemės su Kepler architektūra sparta iš tikrųjų yra aukšta, lyginant su konkurentų sprendimais. Teste GFXBench, esant 1920 х 1080 raiškai, etaloninis nVidia planšetinis kompiuteris pasiekė 60 kadrų per sekundę spartą, tuo tarpu Apple A7 tenkinosi 27 kadrais per sekundę.

Tegra K1 spartos lygis yra praktiškai identiškas Haswell procesoriuje Core i5-4200U esančiai Intel HD Graphics 4400, savo ruožtu, Tegra K1 yra beveik dvigubai lėtesnis nei diskretinė grafika nVidia GeForce GT 740M, kuri naudojama nešiojamuose kompiuteriuose.

tegra_k1_gfxbench

Įdomu tai, kad Tegra 4 šiame teste demonstruoja tik 16 kadrų per sekundę. Jei šie duomenys teisingi, Tegra K1 turi labai gerų perspektyvų mobilių žaidimų segmente (pavyzdžiui, konsolėje nVidia Shield), tuo tarpu būsima Microsoft planšetė Surface 3 su nauju nVidia procesoriumi galės aplenkti visus pagrindinius konkurentus.

3 komentarai (-ų)

 1. Deividas parašė:

  Ir visai nesistebiu, nes nVidia vaizdo plosktes pacios geriausios (nieko pries neteriu del radeo, tesiog visad nvidia naudoju,geri ir radeot), todel ir vaizdo srtytje ji zinoma yra geriausia, kaip matot ir mobiliojoje rinkoje skinasi laurus kaip reikia. Manau ateityje bus toks pat sprendimas kaip nesiojamuose pc, bus procesorius su integruota atmintimi ir papildomas daug sipresnis grafikos adapteris, bus viskas ciki piki 🙂

  • parašė:

   Radeo, radeot ? Gal Radeon, nors jau matosi kad cia is serijos „geriausios nes naudoju as“
   As manau priesingai.
   AMD siuo metu yra kainos, spartos, kokybes – santykio nugaletojas.

   • Deividas parašė:

    Radeon, suklydau, velgi, as nesmerkiu radeon, bet kiek turejau nvidia nekart jokiu bedu nebuvo, o pazystamiem tai sudege, tai zaidimai negalejo eit normaliai nes draiveriai veluodavo, tiesiog ir prigijo toks nusistatymas, bet velgi, jei but galimybe imciau nvidia, jei maziau pinigu radeona, cia kiekvienas pagal savo kisene ziuri ir simpatijas 🙂


Kitos kategorijos naujienos