Pasiruošimas Apple iWatch anonsui susiduria su sunkumais


apple-iwatch-concept-680

Parodoje CES 2014 „išmaniųjų“ laikrodžių nedemonstravo tik labai tingios kompanijos. Pagrindinė dalis šio tipo mobilių įrenginių paprastai gali dirbti tik kartu su išmaniuoju telefonu arba planšete, nors intensyviai dirbama prie to, kad tokie sprendimai taptų savarankiškais. Apie aktyvių žmonių poreikius taip pat neužmiršta – fitneso ir kitų sporto šakų atstovams skirtos apyrankės demonstruojamos beveik kiekviename CES 2014 žingsnyje.

Puslapis CNet, remdamasis leidinio The Information pateikta informacija, praneša, kad Apple „išmaniojo“ laikrodžio iWatch anonsui skirtas pasiruošimo procesas susiduria su tam tikrais sunkumais. Visų pirma, kompanija nežino, kokio tipo ekraną diegti į šį mobilų įrenginį, kad būtų galima maksimaliai išnaudoti nedidelės talpos akumuliatoriaus galimybes, t.y. didžiausiu prioritetu laikomas baterijos darbo laikas.

Antra, kompaniją Apple paliko Brian James, kuris, informuotų šaltinių teigimu, vadovavo iWatch projektui. Be to, kompanija iš Kupertino nutraukė bendradarbiavimą su vienu iš savo partnerių, kūrusių „išmaniųjų“ laikrodžių prototipus. Aišku, tai gali reikšti, jog pavyzdžių kūrimu užsiims kitas kontraktinis gamintojas.

Visi šie faktoriai gali sutrukdyti Apple norimu laiku vartotojams pristatyti savo „išmanųjį“ laikrodį. Bet kokiu atveju, daugelis ekspertų vis tiek mano, kad Apple būtent šiemet pristatys iWatch, kadangi kitokiu atveju būtų prarastas konkurencinis pranašumas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos