PC skirtas Metal Gear Rising: Revengeance neveikia be Interneto?


metal-gear-rising-revengeance-680

PC platformai skirta žaidimo Metal Gear Rising: Revengeance versija skaitmeninės distribucijos sistemoje Steam debiutavo sausio 9 d. Tačiau šalia teigiamų atsiliepimų gana greitai pasirodė ir eilė skundų, jog žaidimas reikalauja privalomo Interneto ryšio.

Be to, jei žaidimo proceso metu nutrūks Interneto ryšys arba Steam klientas pradės veikti autonominiu režimu, žaidėjas bus žaibiškai išmestas iš Metal Gear Rising: Revengeance. Šią informaciją patvirtino ir puslapio Kotaku žurnalistai.

Ar visa tai yra žaidimo klaida, o galbūt DRM apsaugos rezultatas, nusprendė išsiaiškinti Kotaku žurnalistai, kurie kreipėsi tiek į kūrėjus iš Konami, tiek ir į Steam savininkus Valve. Reikia pažymėti, kad žaidimo puslapyje kokios nors informacijos apie DRM apsaugos naudojimą nėra.

Po gana neilgo tyrimo paaiškėjo, jog visa tai buvo žaidimo klaida. Kojima Productions atstovas Steve Key patvirtino, kad nesklandumai jau išspręsti, studija Konami išleido atitinkamą atnaujinimą. Žaidimas turi veikti sklandžiai iš karto, kai tik bus iš naujo paleistas Steam klientas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos