Procesoriaus pakeitimas Mac Pro spartą padidina 30%


Apple Mac Pro 2013 680

Kompaktiški, neretai keistoki Apple įrenginių korpusai vis labiau ir labiau apsunkina firminės kompanijos produkcijos remontą. Visa galybė klijų, trapūs kabeliai, įlituoti procesoriai, atminties ir SSD mikroschemos – paprastam vartotojui rankų geriau nekišti.

Ir staiga atsitiko stebuklas. Naujos Apple darbo stotys Mac Pro, pasirodo, suteikia galimybę pakeisti centrinį procesorių, ir tai gali padaryti kiekvienas, kuris sugeba rankose teisingai laikyti atsuktuvą. Savarankiškas Mac Pro procesoriaus keitimas į 12 branduolių Xeon leidžia sutaupyti net $800. Net amerikiečiams tai yra nemažai, ką jau bekalbėti apie mūsų regiono vartotojus.

Kompanija Other World Computing (OWC) nusprendė patvirtinti, jog kiekvienas gali savarankiškai pakeisti Apple Mac Pro procesorių. Darbo stotis buvo išardyta, bazinėje konfigūracijoje esantis 6 branduolių procesorius Xeon E5-1650 V2 buvo pakeistas į 8 branduolių Xeon E5-2667 V2.

mac_pro_2013_xeon

Po visų keitimo darbų ir testavimo su Geekbench modernizuotas kompiuteris parodė esąs 30% spartesnis. Kaip matyti, Apple kompiuterius taip pat galima paspartinti, įdiegiant galingesnius komponentus. Vos pora tūkstančių dolerių ir klausimas išspręstas.

Priminsime, kad bazinė Apple Mac Pro versija kainuoja $3000 (~ 7560 lt). Prekyba šiomis darbo stotimis prasidės vasario mėnesį (galbūt šiek tiek vėliau). Ekspertų teigimu, vėlavimas susijęs su tuo, jog naujieji Mac Pro surenkami Jungtinėse Valstijose.

Vienas komentaras

  1. Andrius parašė:

    Mac pro su 6 branduoliumi Europoje kainuoja 3.999 €, o ne 3.000 $


Kitos kategorijos naujienos