Samsung pranešė, kada rinkoje pasirodys pigūs OLED televizoriai


samsung-curved-oled-tv-680

Kompanijos Samsung vadovybė mano, kad OLED televizoriai dar negreitai užkariaus masinę rinką. Dabar tokie itin plonų matmenų televizoriai gaminami tik dviejų kompanijų – Samsung ir LG. Ir joms kol kas nepavyksta užpildyti rinkos atitinkama produkcija dėl problemų su gamyba.

P. Korėjos elektronikos giganto atstovų teigimu, reikiamą kiekį OLED televizorių, kurie kartu turėtų prieinamą kainą, mes turėtume pamatyti tik po trejų – ketverių metų. Dabar, pavyzdžiui, 55“ įstrižainės ekraną turintis modelis su atitinkamos technologijos ekranu kainuoja apie $9000 (22 950 lt).

Kodėl OLED televizoriai yra tokie patrauklūs? Gamintojo teigimu, jie apjungia geriausias plazminių ir LCD ekranų savybes: atvaizduoja gilią juodą spalvą, pasižymi aukštu kontrasto lygiu, kartu tokie įrenginiai gali būti labai ploni. Būtent dėl to, kad tokie pasižymi ypatingu plonumu, ir sukelia problemų juos gaminant.

Vieno iš Samsung vadovų teigimu, nedaugelis vartotojų pasiruošę už televizorių atiduoti tokius milžiniškus pinigus. „Kaina yra pagrindinis mūsų barjeras“. Tačiau kaina neįmanoma sumažinti, kadangi kitokiu atveju nebūtų galima patenkinti paklausos.

Taigi kodėl OLED televizoriai apskritai pasirodė rinkoje? Samsung teigia, jog kompanijos (tiek Samsung, tiek ir LG) neįvertino visų gamybos sunkumų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos