Samsung pasiruošusi skirti dėmesio ne tik aparatinei įrangai


Samsung Galaxy 680

Parodos CES 2014 išvakarėse Samsung Electronics direktorių valdybos pirmininkas Lee Kun Hee nusprendė padaryti keletą svarbių pranešimų, susijusių su kompanijos tolimesne plėtros strategija, praneša naujienų agentūra Bloomberg.

Visų pirma, jis ragina Samsung darbuotojus galvoti novatoriškai ir savo prioritetais laikytis ne tik aparatinės įrangos sferą. Kad galėtų išlikti pirmaujančiu technologijų industrijos gamintoju, Samsung turėtų keistis: daugiau dėmesio skirti inovacijoms, kompanijos tyrimų padaliniai turėtų dirbti praktiškai kiaurą parą.

Pasenusioms strategijoms ir verslo planams daugiau ne vieta Samsung plėtros programoje, teigė Lee Kun Hee.

Sprendžiant iš esamų veiksmų, „išmaniesiems įrenginiams“ naujoje Samsung strategijoje skirta pakankamai dėmesio. Puslapio CNet turimais duomenimis, šiame pusmetyje Samsung pradės plėtoti naują platformą, skirtą išmaniesiems namams. Ši leis vartotojams valdyti visus elektronikos ir buitinius prietaisus, pasitelkiant vieną vienintelę aplikaciją.

„Išmanieji“ laikrodžiai Galaxy Gear arba Samsung televizoriaus distancinio valdymo pultelis galės suprasti balso komandas ir interpretuoti jas atitinkamu būdu. Vos tik žmogus paliks savo namus, visas apšvietimas ir „nereikalingi“ prietaisai bus iš karto išjungti.

Paslauga „Home View“, kaip tai numato geriausios sąmokslo tradicijos, leis šeimininkui sekti savo namų aplinką, pasitelkiant kameras, kurios bus integruotos į Samsung techniką. Paslauga „Smart Customer Service“ primins apie būtinybe profilaktiškai patikrinti esamą buitinę techniką.

Iš pradžių  „Home View“ naudos Samsung išmanieji telefonai ir Smart serijos televizoriai, tačiau po kurio laiko prie minėtos platformos galės prisijungti ir kitų gamintojų produktai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos