Samsung telefonai su OS Tizen gali gauti Intel procesorius


Tizen_OS_dev_conference_2012

Iki šiol buvo manoma, kad kompanija Samsung savo pirmuosius išmaniuosius telefonus su operacine sistema Tizen aprūpins Qualcomm procesoriais Snapdragon, turinčiais integruotą mobiliojo ryšio standarto 4G LTE palaikymą.

Vis tik puslapis Tizen Indonesia, kuris teigia susipažinęs su Samsung planais, rašo, jog mobilius įrenginys prekyboje debiutuos šių metų pirmoje pusėje, tačiau jo pagrindą sudarys Intel Atom procesorius, priklausantis Merrifield platformai.

Akivaizdu, kad tokių pokyčių priežastys gali būti tik „politinės“. Viena iš jų – kompanijos Qualcomm nebuvimas organizacijoje Tizen Association. Antra vertus, Intel yra viena iš OS Tizen projekto iniciatorių, o tai galėjo tapti papildomu motyvu, derantis su Samsung.

Internete taip pat pasirodė pirmosios nutekintos išmaniojo telefono Samsung SM-Z9005 nuotraukos. Pastarasis įrenginys gali būti gandais apipintu pirmuoju Tizen išmaniuoju telefonu. Savo išvaizda jis primena dabartinį Galaxy S4, tuo tarpu modelio indeksas leidžia suprasti, kad tai modifikacija su kelių SIM kortelių palaikymu.

tizen_smartphone_leaked

Ši išmanusis telefonas arba jam artima modifikacija P. Korėjos rinkoje pasirodys šių metų pirmoje pusėje – čia jo platinimu užsiims vietos operatorius KT, kuris taip pat yra organizacijos Tizen Association narys.

Daugiau informacijos apie savo planus Tizen plėtros srityje kompanija Samsung žada paviešinti parodoje MWC 2014, kuri vyks šių metų vasario mėnesio pabaigoje Barselonoje (Ispanija).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos