SEGA publikavo Alien: Isolation vaizdo klipą


Praėjus maždaug mėnesiui po to, kai internete išplito atitinkami žaidimo kadrai, Xbox žaidimams skirtoje el. parduotuvėje atsirado įrašas apie Alien: Isolation. Naujai sukurtoje kategorijoje puikuojasi visos nuotraukos, kurios buvo nutekintos anksčiau. Vienoje iš jų matyti Svetimas stambiu planu.

Alien Isolation 01

Kartu paaiškėjo ir nauja informacija apie žaidimą. Iš jos tapo aišku, kad ant žaidimo dėžutės pavaizduota mergina (ją galima matyti ir vaizdo klipe) – tai Amanda Ripley, Ellen Ripley dukra. Žaidimo veiksmas vyksta praėjus 15 metų po filmo „Svetimas“  įvykių.

Alien Isolation 03

Iš aprašymo galima suprasti, jog Amandos tikslas yra išsiaiškinti, kokios yra tikrosios motinos dingimo priežastys. Amandos priešais, sprendžiant iš aprašymo, bus ne tik Svetimas, tačiau ir visiškai demotyvuoti, viskuo nusivylę gyventojai.

Alien Isolation 04

Pati Amanda dar nėra visiškai pasiruošusi kautynėms: ginkluotės ir kitos įrangos trūkumą teks kompensuoti sumanumu ir visiškai nestandartiniais sprendimais.

Žaidimo kūrimu užsiima specialistai iš studijos The Creative Assembly, leidėjas – kompanija SEGA. Pilnas palaikomų platformų sąrašas atrodo taip – PC, PS3, Xbox 360, PS4 ir Xbox One.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos