Šiemet Intel ketina parduoti 60 mln. planšetėms skirtų procesorių


CES2012-intel-tablets-680

Iki šiol Intel procesoriai nebuvo labai populiarūs tarp nebrangių planšetinių kompiuterių gamintojų, tačiau pasirodžius Bay Trail platformai, procesorių gigantas ketina šią situaciją pakeisti. Rinkoje jau galima rasti planšetinių kompiuterių su Intel procesoriais, kurie veikia su Google Android ir kainuoja ne daugiau $149.

Puslapis DigiTimes teigia turįs informacijos apie tai, kokių veiksmų ketina imtis Intel, siekdama padidinti savo dalį planšetėms skirtų procesorių rinkoje. Gandai netgi kalbėjo apie tai, jog amerikiečių kompanija nemokamai dalins savo procesorius, padės kurti planšetes, suteiks nuolaidų tiems, kurie atkreips dėmesį į Intel platformą.

Intel padalinio Taivane atstovai suskubo pranešti, jog kompanija niekada nemokamai nedalins procesorių, nors neatmetama galimybė, jog bus imtasi labai lanksčios kainodaros, kuri leistų sėkmingai kovoti prieš konkurentus ir pamaloninti savo partnerius.

Intel_tablet_soc_sales

Nors anksčiau Intel žadėjo, kad 2014 m. parduos 40 mln. „planšetinių procesorių“, dabar tikslai peržiūrėti, o planai padidinti pusantro karto. Tai yra žymiai daugiau nei 6-7 mln. procesorių, kuriuos pavyko parduoti planšetinių kompiuterių gamintojams 2013 m.

Pateikta skaidrė atspindi seną prognozę, todėl realus pardavimų prognozės padidinimas gali siekti aštuonių – dešimties kartų proporcijos. Reikia atsižvelgti, jog realus 2013 m. rezultatas gali būti netgi mažesnis už Intel lūkesčius, tačiau visa tai sužinosime po kompanijos ketvirčio ataskaitos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos