Skaitmeninė Hitlerio knygos versija neįtikėtinai populiari


mein-kampf-in-bookstore

Skaitmeninės knygų kopijos Adolfo Hitlerio veikalui „Mein Kampf“ („Mano kova“) vėl atnešė pasaulinį populiarumą. Apie tai savo tinklaraštyje rašo žurnalistas Chris Faraone, kurį cituoja britų leidinys The Guardian.

Chris Faraone teigimu, daugiau nei dešimt šios knygos nemokamų versijų buvo atsisiųsta apie 100 tūkst. kartų vien tik iš Internet Archive. El. parduotuvėje iTunes mokamos Hitlerio knygos kopijos parduodamos taip pat žymiai geriau už šiuolaikinių rašytojų kūrinius.

El. prekybos giganto Amazon puslapyje fiurerio knyga yra aukščiausiai už visus kitus skyriuje „Propaganda ir politika“, visa tai aktualu ir kitų šalių Amazon puslapiuose.

Michael Ford, vienas iš Adolfo Hitlerio kūrinio elektroninės versijos leidėjų, pranešė žurnalistui Chris Faraone, jog „Mein Kampf“ tapo tikru bestseleriu, nors jis ir stovi prieš „tam tikrą moralinę dilemą“. M. Ford teigimu, jis neužsiima knygos platinimu ir populiarinimu, o kartu mano, kad ji galėtų būti naudinga tiems, kurie domisi istorija.

Popierinės Hitlerio knygos versijos pardavimai yra nežymūs, tačiau Chris Faraone mano, kad skaitmeninės versijos neįtikėtinas populiarumas – tai „savotiškas kultūrinis fenomenas, kaip ir žemo kokybinio lygio pornografinių romanų pardavimai, kuriuose galima slapčia skaityti skaitmeniniu pavidalu.“

Žurnalisto manymu, jei pas žmogų namuose nėra popierinės knygos, niekas negali jo apkaltinti, skaitant prastos literatūros. Lygiai taip pat ir realiame gyvenime: vargu, ar kas ryšis knygyne paimti nuo lentynos fiurerio knygą ir ją paskui įsigyti, tuo tarpu slapčia atsisiųsti skaitmeninę versiją šiandien nekyla jokių problemų.

5 komentarai (-ų)

 1. Kapitonas Ignas parašė:

  Kur galeciau ja paskaityti ?

  • guru parašė:

   gal geriau iš pradžių paskaityk apie II pasaulinį karą ir jo žiaurumus, tada galėsi ir Hitlerio sapaliones pavartyt.

   • Moribus parašė:

    Dar vienas išplautom smegenim.

   • Hmh parašė:

    Viskas ten aisku apie ta kara:) zmogus ne to klause o kur galetu paskaityti:)
    o del hitlerio nei gerbejas nei ten kazkoks nekentejas jo esu, dare kas jo manimu buvo geriausia jo saliai kitokie laikai buvo kitoks ir mastymas.

 2. Mantas parašė:

  tai kas vyksta dabar pasaulyje, tai yra grandioziniu permainu isvakares… atminkite… Europos sajunga subyres, visa finansu piramide, tokia, kokia ji dabar yra jau gyvuoti ilgai negali…


Kitos kategorijos naujienos