Sony gali išleisti Windows Phone telefoną šių metų viduryje


sony-xperia-in-hand-680

Išmaniųjų telefonų segmente vis dar verda gyvenimas. Rinkos imtis vertinama milijardu vienetų per metus, tad jei kas čia ir neįsitvirtino, vis dar turi laiko tai padaryti. Microsoft, kuri nesikuklina problemas spręsti, pasitelkdama „administracinius resursus“ prieš Android gamintojus, didelius finansus ir fenomenalų užsispyrimą, nepasiruošusi tenkintis tais keliais procentais, kuriuos turi Windows Phone platforma.

Be kompanijos Nokia, kurios mobilių įrenginių padalinys šiemet taps Microsoft nuosavybe, amerikiečių korporacija nori patraukti į savo pusę ir kitus didelius gamintojus. Leidinys The Information praneša, kad Sony svarsto galimybę išleisti Windows Phone išmanųjį telefoną, ir tai padaryti šių metų viduryje.

Analogiškos derybos vykdomos ir su kinų kompanija ZTE, kuri yra gana stiprus žaidėjas savo namų rinkoje. Šaltinis tvirtina, kad Microsoft dėl staigaus rinkos dalies padidėjimo pasiryžusi ne tik smarkiai sumažinti licencinius mokesčius, tačiau ir visiškai nuo jų atleisti „privilegijuotus partnerius“.

Tai jau ne pirmas kartas, kai girdime, jog Microsoft svarsto apie verslo modelio keitimą mobilių platformų rinkoje. Ta pati Google savo operacinę sistemą Android platina nemokamai, uždirbdama iš reklamos, taigi Microsoft turi iš ko pasimokyti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos