Square Enix: darbai prie naujos Hitman dalies nenutraukti


HITMAN_HD_TRILOGY_680

Prieš porą dienų Internete pasirodė visa galybė gandų, jog nutraukiami darbai prie franšizės Hitman. Visi teminiai puslapiai rėmėsi žaidimo vyriausiojo dizainerio Richard Knight pranešimu socialiniame tinkle LinkedIn. Čia buvo nurodyta, kad Hitman serijos žaidimų kūrimas nutrauktas.

Ir štai, kai kilo visuotinė panika, kompanijos Square Enix atstovas portalui Polygon paaiškino, kad naujos Hitman serijos dalies kūrimas niekada nebuvo nutrūkęs. Darbai vyksta įprastu režimu, jokių pokyčių nenusimato. Tiesiog viskas perkelta į kitą studiją.

IO Interactive dirba prie naujo Hitman serijos žaidimo, kuris pasirodys PC ir naujos kartos žaidimų konsolėse“, – pareiškė Square Enix atstovas. „Square Enix Montreal dabar užsiima mobilių žaidimų kūrimu, kai kurie iš jų taip pat priklauso franšizei Hitman. Mes nuolat jus informuosime apie įvykių eigą.

Portalo Polygon žurnalistai nusprendė išsiaiškinti, ką gi iš tikrųjų turėjo omenyje žaidimų dizaineris Richard Knight. Antra vertus, tikėtina, kad tai buvo labai gerai suplanuota reklaminė akcija, kuria siekiama pritraukti daugiau žiniasklaidos ir žaidėjų dėmesio.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos