Steam greitu metu pasirodys Tom Clancy’s Ghost Recon Online


Ghost Recon Online 01

Puslapis Polygon praneša, kad taktinė trečiojo asmens šaudyklė Tom Clancy’s Ghost Recon Online jau greitai pasirodys Valve skaitmeninės distribucijos sistemoje Steam.

Ghost Recon Online – tai futuristinė komandinė šaudyklė, kurioje numatytos varžybos, vienu metu dalyvaujant ne daugiau 16 žaidėjų. Žaidimas jau prieinamas Kanados gyventojams (šiuo atveju kalbama apie „ankstyvosios prieigos“ režimą), tuo tarpu pavasarį projektą galės išbandyti ir kitų šalių vartotojai.

Iki pavasario kūrėjai ketina gauti žaidėjų atsiliepimų, nupoliruoti žaidimą ir pateikti kuo geresnės būsenos, tokiu būdu, norima pasiekti kitų pasaulinio garso šaudyklių lygį. Kūrėjai žaidimą Tom Clancy’s Ghost Recon Online vadina geriausia komandine šaudykle, todėl su projekto debiutu neskuba.

Atviras Beta testavimas jau seniai prieinamas 40 pasaulio šalių, naudojama koncepcija Free-to-play, žaisti gali Windows platformų savininkai. Žaidėjų auditoriją jau dabar sudaro daugiau nei 4 mln. vartotojų.

Studija Ubisoft Singapore nuolat išleidžia atnaujinimų, atsižvelgdama į žaidėjų pageidavimus, ir užtikrintai siekia to, kad Ghost Recon Online taptų geriausia komandine šaudykle.

Kai kurie patyrę žaidėjai pažymi, kad nors Ghost Recon Online ir yra nemokamas, tačiau už gerą žaidimą teks mokėti. Daugelis žaidėjų giria žaidimą iki to momento, kol herojus nepasiekia ketvirto lygio. O toliau – arba tenka už realius pinigus pirkti gerų ginklų ir tvirtų šarvų, arba tave sušaudo turtingesni žaidėjai. Didėjant pasiekimams, ginklus tenka keisti, o vienas vienetas gali kainuoti kiek daugiau 20 dolerių.

Vienas komentaras

  1. Kapitonas Ignas parašė:

    Tai va ir gaunasi kaip APB Pay 2 Win


Kitos kategorijos naujienos