Telefonai su 8 branduolių procesoriais Kinijoje kainuoja vos 380 lt


coolpad-great-god-f1-octacore-launch-680

Konkurencija išmaniųjų telefonų rinkoje labai didelė ne tik brangių, tačiau ir biudžetinių modelių rinkoje. Ir jei būtent aukščiausiame kainų segmente buvo galima tikėtis išvysti 8 branduolių procesorius, tai Kinijos rinka parodė, kad jie gali tapti puikiu konkurenciniu įrankiu ir nebrangių modelių segmente.

Kinų kompanija Coolpad išleido išmanųjį telefoną Coolpad Great God F1, kuris kainuoja vos 888 juanius, arba maždaug 380 litų. Jame įdiegtas 8 branduolių mobilus procesorius MediaTek MT6592, kuris veikia 1,7 GHz taktiniu dažniu, praneša puslapis DigiTimes.

Išmanusis telefonas gavo 5“ įstrižainės HD 720p (1280 x 720) raiškos ekraną, nugarinėje dalyje įdiegta 13 megapikselių raiškos kamera.

Gana agresyvi kompanijos Coolpad kainodara, ekspertų teigimu, turėtų priversti kitus Kinijos gamintojus imtis atitinkamų veiksmų. Štai gerai žinoma Xiaomi jau šių metų II ketvirtyje planuoja išleisti 8 branduolių procesorių turėsiantį telefoną, kuris kainuos dar mažiau – 799 juanius, arba apie 330 litų.

Kiti Kinijos gamintojai, tokie kaip ZTE, Huawei, Lenovo ir TCL, taip pat turi išmaniųjų telefonų su 8 branduolių SoC mikroschemomis, tačiau jų kaina yra 1699 – 1999 juanių diapazone (715 – 840 lt).

4 komentarai (-ų)

 1. Win parašė:

  duokit man uz tokia kaina

 2. Jūsų Vardas parašė:

  Gaila, kad kinu telefonai nevisi palaiko europini GSM rysi.
  pasmus Lietuvelej uz tokia kaina geriausiu atveju deveta s2 paimsi, kuris stipriai nusileidzia parametrais sitam zveriukui. Nors softo prasme, sako kinu rageliai nelabai isdirbti, bet zamzungas juk irgi neatidirba jo.

 3. Andrius parašė:

  Juk pilna international kinų parduotuvių kurios užsiiminėja tokiomis prekėmis jei jau esate tokiais susidomėję. Bėda ta, kad jei toks telefonas sugestų, viso geriausio.

  • tem parašė:

   į servisą nešt, bet ten ir tai kažin ar kinietišką paims tvarkyt


Kitos kategorijos naujienos