Tom Clancy’s The Division šiemet gali nepasirodyti


tc_the_division_680

Puslapis Gamereactor praneša, kad daugelio žaidėjų laukiamas Tom Clancy’s The Division turi visus šansus tapti ne šių, o 2015 m. projektu. Apie žurnalistai sužinojo iš vieno kūrėjų komandos nario, su kuriuo pavyko pabendrauti po švenčių sezono.

Žaidimo varikliukas vis dar nėra užbaigtas, nors veikia visai pakenčiamai. Antra vertus, paties žaidimo kūrimas dar tik prasidėjo“, – teigia šaltinis. „Tiesą sakant, Ubisoft pareiškimai apie žaidimo pasirodymą 2014 m. atrodo juokingai. „The Division“ – milžiniškas projektas, ir mes dar turime galybę darbų.“

Nereikėtų tokių vieno iš anoniminių kūrėjų pareiškimų laikyti gryna tiesa. Aišku, iš kitos pusės, kompanija Ubisoft jau spėjo atidėti keletą žaidimų, galinčių tapti potencialiais hitais, debiutą vėlesniam laikotarpiui, taigi analogiškas likimas gali nutikti ir su šiuo projektu.

Priminsime, kad Tom Clancy’s The Division – tai daugelio žaidėjų režimą akcentuojanti trečio asmens taktinė šaudyklė, turinti rolių žaidimo elementų. Darbai vykdomi tarp Ubisoft Massive sienų; žaidimas bus skirtas PC, taip pat naujos kartos konsolėms PlayStation 4 ir Xbox One.

Vienas komentaras

  1. Kapitonas Ignas parašė:

    Tai PC versija vis delto bus


Kitos kategorijos naujienos