Trečios kartos Nexus 7 gamyba patikėta kompanijai ASUS


google-nexus7-barra

Kompanija ASUS, nors ir kalba apie ketinimus labiau populiarinti savo prekiniu ženklu pažymėtus planšetinius kompiuterius, visai tikėtina, kad vėl užsiims Google Nexus serijos planšečių gamyba.

Puslapio Focus Taiwan teigimu, būtent ASUS gavo užsakymą gaminti trečios kartos Nexus 7. Kitais pretendentais gauti Google užsakymą buvo korėjiečių LG Electronics ir taivaniečių HTC.

Šaltinio teigimu, tikslios planšetinio kompiuterio specifikacijos dar nėra aiškios, tačiau kai kurie gandai mini ne 7“, bet 8“ įstrižainės sensorinį ekraną. Be to, yra tikimybė, jog dabar naudojamą ARM architektūros procesorių pakeis x86 architektūros Intel Atom SoC mikroschema, priklausanti Bay Trail platformai.

Dabartinis antros kartos Nexus 7 naudoja 4 branduolių 1,5 GHz procesorių Qualcomm Snapdragon S4 Pro su integruota grafikos posisteme Adreno 320, 7“ įstrižainės 1920 х 1200 raiškos ekraną, 2 GB operatyvios atminties, 16 arba 32 GB kaupiklį, 5 megapikselių pagrindinę kamerą.

Google Nexus 7 dabar gali veikti iki 9 valandų, žiūrint vaizdinę medžiagą, ir iki 10 valandų, naršant Internete. Tiek antros, tiek ir pirmos kartos Nexus 7 gamina ASUS. Tikėtina, kad noras mažinti Nexus planšečių gamybą susijęs su nedidele pelno marža.

Analitikų teigimu, nors kompanija ASUS ir kalba apie atsiribojimą nuo Google Nexus prekinio ženklo, tačiau būtent šis bendradarbiavimas leidžia išpopuliarinti ASUS bei jo produkciją. 2013 m. ASUS planavo parduoti apie 12 mln. planšetinių kompiuterių. Ar tai jam pavyks, pamatysime jau šiemet. Savo ruožtu, 2014 m. ASUS ketina realizuoti 13 mln. planšečių.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos