Verslo atstovus Samsung bandys pakerėti su Galaxy Tab Pro


Galaxy Tab launch 680

IV ketvirčio veiklos rezultatai leido Samsung pareikšti, kad planšetinių kompiuterių parduodama daugiau. Savo ruožtu, tai didina gamintojo įsitikinimą, kad bus pasiekti užsibrėžtas tikslas – 2014 m. tapti didžiausiu planšetinių kompiuterių gamintoju. Portalas ZDNet pranešė, ką korėjiečių kompanijos vadovybė ketina daryti, siekiant užsitikrinti planšečių segmento lyderio pozicijas.

Visų pirma, prekinis ženklas Galaxy Tab bus suskaidytas į keletą tarpinių sektorių, kaip tai įvyko išmaniųjų telefonų segmente. Brangios ir didelės planšetės savo pavadinime, pavyzdžiui, gaus priedėlį „PRO“, tuo tarpu labiau savo kaina prieinamos – „LITE“.

„PRO“ planšetinių kompiuterių serija, Samsung manymu, turėtų patraukti verslo segmento vartotojų dėmesį, kurie domisi ne tik dideliais ekranais, tačiau ir didele ekrano raiška.

Reikia pažymėti, kad verslo sektoriuje kompanijai Samsung gali kilti daug problemų, nes čia firmos labai smarkiai susijusios su Microsoft Windows infrastruktūra. Kaip Samsung ketina įveikti šią kliūtį, kompanijos atstovai nepatikslino. Be to, kartu reikės įveikti ir skeptišką verslo požiūrį į planšetinius kompiuterius apskritai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos