Watch Dogs kūrimui Ubisoft jau išleido virš $68 mln.


Watch_Dogs_screen_680

Šiuolaikinių žaidimo kūrimo bendros išlaidos matuojamos dešimtimis milijonais dolerių, tačiau toli gražu ne kiekvienas AAA-projektas gali pasigirti biudžetu, viršijančiu $50 mln. Vienu iš tokių žaidimų taps Ubisoft ruošiamas Watch Dogs.

Bendraudamas su prancūzų verslo leidiniu Challenges, žaidimo vykdomasis direktorius Stephane Decroix pranešė, jog dar iki debiuto prekyboje perkėlimo praėjusiais metais Watch Dogs biudžetas viršijo 50 mln. eurų ($68 mln., arba apie 173 mln. litų).

Apie tai, kad Watch Dogs biudžetas yra labai didelis, žaidimo prodiuseris kalbėjo dar 2013 m. birželio mėnesį, tačiau ši informacija vėl pasiekė dienos šviesą po to, kai puslapis Kotaku pradėjo lyginti žaidimų biudžetas, pradedant nuo 1982 m.

Jei atsižvelgti į pateiktą sumą, Watch Dogs prilygs tokiems žaidimams, kaip Grand Theft Auto IV, L.A. Noire ir Disney: Infinity. Aišku, Ubisoft greičiausiai nepavyks pavyti Grand Theft Auto V, su kuriuo ne kartą lygino šiemet debiutuosiantį Watch Dogs.

Kaip žinia, GTA V yra brangiausias žaidimų industrijoje projektas, kuriam, anot analitikų, išleista  $266 mln. Taip Rockstar produktas aplenkė tokius garsius žaidimus, kaip World of Warcraft, Call of Duty: Modern Warfare 2 ir Star Wars: The Old Republic, kuriems išleista apie $200 mln.

Prie Watch Dogs kūrimo prisideda trys Ubisoft studijos, kuriuose darbuojasi apie 600 žmonių. Žaidimo premjeros tikimasi sulaukti 2014 m. balandžio – birželio laikotarpiu, bus išleistos PC, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360, Wii U versijos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos