Windows 8 skirtos Firefox naršyklės debiutas atidėtas


firefox-windows-8-metro-680

Operacinių sistemų Windows 8/8.1 „plytelinei“ vartotojo sąsajai skirta naršyklės Firefox versija kuriama palyginti seniai. Tačiau panašu, kad darbai užsitęs.

Anksčiau buvo manoma, kad atitinkama naršyklės versija pasirodys šį sausį, tačiau dabar debiutas numatytas, pasirodžius naršyklės Firefox 28 versijai.

Dabartinis kompanijos Mozilla darbų grafikas teigia, jog dvidešimt aštunta naršyklės versija bus pristatyta šių metų kovo mėnesį.

Tai reiškia, kad specialiai Modern UI sąsajai pritaikytos Firefox darbai tęsis daugiau nei metus, kadangi apie projekto pradžią buvo paskelbta dar 2013 m. vasario mėnesį.

Dar praėjusių metų rugsėjo mėnesį naršyklė pasirodė Beta versijų skyrelyje, tačiau gruodžio 18 d. tapo aišku, jog dėl gausybės spragų viešas debiutas atidedamas.

Mozilla atstovai taip pat pranešė, jog visų Firefox naršyklių versijų pasirodymas perkeliamas keliomis savaitėmis į priekį. Dalinai tai susiję su švenčių sezonu. Kita naršyklės versija – Firefox 27 – debiutuos ne sausio 21 d., o vasario 4 d.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos