Žaidimo Destiny vyriausiasis scenaristas perėjo į Microsoft


bungie_joseph_staten

Dar praėjusių metų rugsėjo mėnesį Bungie vyriausiasis scenaristas ir dizaineris Joseph Staten, kuris dalyvavo MMO šaudyklės Destiny kūrimo procese, pranešė apie savo pasitraukimą iš studijos. Dabar jis pagaliau atnaujino LinkedIn paskyroje esančią informaciją, kuri leidžia suprasti, jog dabar Joseph Staten dirba Microsoft, čia jis užima vyriausiojo kūrybinio direktoriaus postą.

Kadangi Joseph Staten kažkada stovėjo prie Halo serijos ištakų, visai tikėtina, kad jis padės studijai 343 Industries kurti naują Halo dalį – juk savo laiku jis dalyvavo prie tokių projektų, kaip Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 ir Halo 3: ODST. Kuo konkrečiai užsiims Joseph Staten naujose pareigose, nepranešama.

Mes džiaugiamės, kad Joseph grįžo į Microsoft Studios komandą. Per daugiau nei 15 metų studijoje Bungie jo kūrybiniai sugebėjimai leido dienos šviesoje pasirodyti daugeliui kultinių ir garsių franšizių, tarp kurių galima paminėti Myth II, ONI ir praktiškai visas Halo serijos dalis“, – teigiama oficialiame Microsoft pranešime spaudai. „Būdamas vyriausiuoju kūrybiniu direktoriumi, jis mums padės paversti XBOX geriausia interaktyvių pramogų platforma.“

Nors šaudyklė Destiny yra labai ambicingas Bungie projektas, kuris pavadintas „dešimties metų planu“, o jo leidėju taps kompanija Activision, tačiau panašu, kad Joseph Staten buvo suviliotas „naujų kūrybinių iššūkių“.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos