2014 m. sausio mėnesio Android operacinių sistemų statistika


android-january-2014-stats

Kaip jau įprasta, kiekvieno mėnesio pradžioje pasirodo statistiniai duomenys apie skirtingų operacinės sistemos Android versijų rinkos dalis. Šį kartą matome tendenciją, kurią tikėjosi pamatyti ir rinkos ekspertai, ir mobilios rinkos dalyviai.

Versija Jelly Bean, kurių mes turime iš karto tris modifikacijas, toliau didina savo rinkos dalį. Dabar ji įdiegta į 60,7% mobilių įrenginių (1,6% padidėjimas, lyginant su gruodžiu), kurie lankosi el. parduotuvę Google Play Store.

Android 4.4 KitKat rinkos dalis iki šiol yra labai maža – dabar ją naudoja tik 1,8% visų Android mobilių įrenginių. Tokį prastą rodiklį galima paaiškinti tuo, jo gamintojai neskuba diegti šio atnaujinimo, nepaisant jo minimalių reikalavimų. Be to, rinkoje su Android 4.4 yra pasirodę tik nauji Google Nexus ir Motorola išmanieji telefonai. Situacija turėtų keistis šį pavasarį po tradiciškai aktyvaus naujienų debiutų rinkoje.

Tarp didžiausią augimą pademonstravusių yra 4.3 Jelly Bean (+1,1%) ir 4.4 KitKat (+0,4%); „senutės“ 2.3.x Gingerbread versijos užima apie penktadalį visos Android rinkos (užimama dalis per mėnesį beveik nepasikeitė), tuo tarpu Honeycomb ir Ice Cream Sandwich rinkos dalis mažėjo – jos dabar užima atitinkamai 0,1% ir 16,1%.

Vienas komentaras

  1. DDD parašė:

    KitKat yra gerai. Net Moto G su sia sistema dirba greiciau nei brangus samsung galaxy s4. Sintetiniuose testuose parodymai yra s4 naudai,taciau realiame gyvenime Moto G gerokai apsukresnis.O tai yra KitKat,bei sistemos optimizavimo nuopelnas.Juokinga,bet reikia pripazinti,kad iOS7 yra silpnesne ir letesne sistema telefonams nei android kitkat. Niekafa nebuciau manes,kad tokia bus mani nuomone-nekencuau androido uz visokius gliukus is visos sirdies.


Kitos kategorijos naujienos