Activision nusprendė uždaryti tarnybą Call of Duty Elite


2058083-call_of_duty_modern_warfare_3

Leidėjas Activision oficialiai pranešė, kad 2014 m. vasario 28 d. uždarys savo tarnybą Call of Duty Elite, rašo puslapis Eurogamer.

Tarnyba Elite buvo sukurta tam, kad rinktų Call of Duty: Modern Warfare 3 ir Call of Duty: Black Ops 2 žaidėjų pasiekimų statistiką ir ją viešai demonstruotų. Vis tik po Call of Duty: Ghosts debiuto kūrėjai nusprendė tarnybą uždaryti.

Mes neketiname grąžinti Call of Duty Elite. Gerbėjams rekomenduojame atsisiųsti naują aplikaciją, skirtą Call of Duty: Ghosts. Programa leidžia redaguoti personažus. Žaidėjai gali keisti ginklus, su kuriais jie eina į kovą, o taip pat sekti žaidimo statistiką“, – pranešė kompanijos Activision atstovai.

Call of Duty Elite pasirodė 2011 m. kartu su žaidimu Modern Warfare 3. Tarnyba buvo nemokama, tačiau buvo galima užsiprenumeruoti mokamą paslaugą, skirtą papildomam turiniui gauti.

Prieš žaidimo Black Ops 2 pasirodymą 2012 m. lapkričio mėnesį leidėjas pareiškė, kad Elite taps visiškai nemokama, tuo tarpu žaidimų papildymai buvo pradėti pardavinėti atskirai.

4 komentarai (-ų)

 1. Kapitonas Ignas parašė:

  sudas buvo tas Elite

 2. Antanas parašė:

  Verkeu koke valanda

 3. Raimis parašė:

  Who cares…

 4. zet parašė:

  o as dar dabar verkiu


Kitos kategorijos naujienos