„Akivaizdūs“ Samsung įrenginių pranašumai prieš iPhone 5S ir iPad Air


Kompanija „Samsung“ vėl išleido keletą prieš „Apple“ produktus nukreiptų reklamų. Šįkart P. Korėjos kompanija nusitaikė į išmanųjį telefoną „iPhone 5S“ ir planšetinį kompiuterį „iPad Air“.

Pirmoje reklamoje „Samsung“ rodo „iPad Air“ ir prieš jį paguldytą pieštuką. Taip pabrėžiamas „Apple“ planšetės plonumas. Tačiau „Galaxy Tab Pro“ yra dar plonesnis, o svarbiausia – pasižymi daugiaprogramiu režimu, t.y. vienu metu leidžia atidaryti kelias aplikacijas. Tuo, „iPad Air“ pasigirti negali.

Antroje reklamoje lyginami išmanieji telefonai „iPhone 5S“ ir „Galaxy Note 3“. „Samsung“ išmanusis telefonas, priešingai nei konkurento, turi „tikrą“ aukštos raiškos ekraną, leidžiantį grožėtis „HD“ vaizdo įrašais. Tokiame ekrane daug geriau žiūrisi NBA žvaigždė LeBron James, kuri, beje, galima sėkmingai iškirpti – aišku, šios funkcijos „iPhone 5S“ neturi.

Šaltinis: Ekonomika.lt

4 komentarai (-ų)

 1. Kapitonas Ignas parašė:

  Viskas visi perkam zamzung

 2. Hmh parašė:

  apgailetinos reklamos pas samsung visada 🙂 pasake, kad ju tel didenis ir kad pen turi 😀 dar multi task parode nors nesuprantu kas nori ziureti filma ir dar kazka maigyt? arba ziuri filma arba ne 😀

 3. Tvp parašė:

  Primena bites pries tele2 reklama. Zemas lygis.

 4. Jūsų Vardas parašė:

  Cia tik man aifono ir note rodomo video kokybe atrodo vienoda ?
  Ta prasme, net neuznesa i HD.

  O siaip, tai kvailoka lyginti nykstuka aifona ir milzine note, nors manes nebestebina palyginimai, kai aifonus ir aipadus palygino su windows asmeniniu kompiuteriu pardavimais.

  Buka tauta tie amerikieciai.
  Laukiam pirmadienio is galaxy s5 pristatymo ;]


Kitos kategorijos naujienos