AMD gerbėjai prašo išleisti naujų FX serijos procesorių


AMD-Steamroller-roadmap

Eilę kompanijos AMD gerbėjų liūdina tas faktas, kad gamintojas neturi jokio nori 2014 m. išleisti galingiausių serijai priklausančių FX procesorių, nors prekyboje jau pasirodė hibridiniai APU Kaveri su naujaisiais Steamroller skaičiavimų branduoliais.

Nenorėdami susitaikyti su tokia situacija, vartotojai nusprendė paruošti peticiją, kuri paragintų AMD atsižvelgti į savo prekinio ženklo gerbėjų lūkesčius bei išleisti FX procesorių, kurie taip pat gautų Steamroller branduolius.

Šiuo metu po peticija pasirašė virš 550 žmonių. Iniciatyvos autoriumi tapo Bulgarijos gyventojas, tuo tarpu po raginimu jau pasirašė Europos, Azijos, Šiaurės Amerikos vartotojai.

Sunku tikėtis, kad kompanija AMD, kuri šiuo metu vos suduria galą su galu, ryžis įsiklausyti į savo gerbėjų raginimus. Antra vertus, visai gali būti, kad kompanijos vadovybė peticiją pamatys ir imsis kažkokių veiksmų (pavyzdžiui, paprašys finansavimo per Kickstarter). Juo labiau, kad neseniai pats Apple vadovas Tim Cook prisipažino rytą pradedantis nuo vartotojų laiškų skaitymo, kad geriau „jaustų rinkos pulsą“.

Visi norintys pasirašyti peticiją gali apsilankyti puslapyje Change.org. Reikia tikėtis, kad pasirašys ne tik AMD gerbėjai, tačiau ir Intel šalininkai – konkurencija procesorių srityje (ir ne tik jame), kaip žinia, kompiuterių naudotojams yra tik į naudą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos