AMD Mantle palaikymas žaidime Thief atsiras kovo mėnesį


Thief-Screenshot-01

Kompanija Square Enix prieš kurį laiką jau buvo pareiškusios, jog Thief taps antruoju žaidimu, kuris palaikys AMD Mantle technologiją. Vis tik dabar kūrėjai iš Eidos Montreal patikslino, jog naujojo API palaikymo vos tik debiutavusiame žaidime nebus.

Valerie Bourdeau iš Eidos Montreal pranešė, jog kūrėjai aktyviai dirba apie specialaus atnaujinimo, kuris pridės Mantle palaikymą – jo pasirodymas suplanuotas kovo mėnesį, rašo puslapis DSO Gaming.

„Mes įsitikinę, kad šis atnaujinimas leis AMD Radeon vaizdo plokščių savininkams pasiekti maksimalų produktyvumą žaidime Thief“, – pareiškė jis, atsiprašydamas gerbėjų už tai, kad jiems teks palaukti tam tikrą laiką.

Priminsime, kad žaidimo Thief skirtas platformoms PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ir Xbox One, debiutas rinkoje numatytas vasario 25 d. Projekto sisteminius reikalavimus galima rasti šioje naujienoje.

Beje, kai kurių AMD Radeon vaizdo plokščių pirkėjai galės žaidimą gauti nemokamai, kaip vieną iš programoje „Never Settle Forever“ esančių pasirinkimų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos