AnTuTu duomenų bazėje pasirodė viena iš galimų Galaxy S5 versijų


Jau visai greitai Samsung turėtų pristatyti išmanųjį telefoną Galaxy S5, kuriam teks tapti naujuoju flagmanu kompanijos išmaniųjų telefonų asortimente. Anonso laukiama renginyje MWC 2014, ir šis įvykis yra vienas laukiamiausių būsimame reniginyje.

Įdomu tai, kad likus porai savaičių iki oficialaus anonso viena iš galimų Galaxy S5 versijų pasirodė testinio paketo AnTuTu duomenų bazėje. Tiesa, konkrečių įrodymų, kad tai yra šis telefonas, o ne joks kitas, nėra, nors atitinkamą išvadą puslapio Sammobile žurnalistai daro, atsižvelgdami į 16 megapikselių kamerą ir Android 4.4.2 KitKat.

antutu-s5-bench-01

Kitos specifikacijos nelabai sutampa su laukiamu Galaxy S5 portretu: AnTuTu minimas išmanusis telefonas turi 1920 x 1080 raiškos ekraną ir procesorių Snapdragon 800, nors gandai labai tiki, kad bus įdiegtas 2560 x 1440 ekranas ir Snapdragon 805.

Kai kurie šaltiniai iškėlė hipotezę, kad testavime buvo naudotas viena iš testinių Galaxy S5 versijų, kurios aparatinė įranga bus atnaujinta, lyginant su galutiniu modeliu. Antra vertus, viso to pakako, kad teste AnTuTu būtų aplenkti tokie modeliai Sony Xperia Z Ultra, Galaxy Note 3, Galaxy S4 ir kiti rimti konkurentai.

antutu-s5-bench-02

2 komentarai (-ų)

  1. Jūsų Vardas parašė:

    Kazkaip persasi isvada, kad samsas pats nutekina tokia info, nes visgi nesitiki, jog ten dirba visiski ziopliai ir nesugeba tiesiog atsijungti nuo interneto ..


Kitos kategorijos naujienos