Apple iAnywhere mobilų įrenginį pavers asmeniniu kompiuteriu


macbook_iphone_680

Apple gana aiškiai neigia galimybę, kad stacionari operacinė sistema Mac OS X kada nors bus sulieta su mobilia iOS. Vis tik analitikas Mark Moskovich mano, kad platformos iAnywhere pasirodymas jau ne už kalnų.

Analitiko teigimu, greitu metu kompanija iš Kupertino išleis specialų prijungiamą ekraną, skirtą planšetiniams kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams. Prijungiama stotelė leis mobilius įrenginius paversti „dideliu“ kompiuteriu.

Šaltinio teigimu, Apple taip pat ruošia stacionarios ir mobilios sistemos hibridą, kuris galėtų veikti tiek su planšetėmis, tiek ir išmaniaisiais telefonais, o taip pat ir tradicinių kompiuterių konfigūracijomis.

Analitikas mano, kad iAnywhere bus pristatyta per artimiausius 12-18 mėnesių, nors aukščiausio lygio Apple vadovas Phil Schiller visai neseniai pareiškė, jog iOS ir Mac OS X suliejimas jokiu būdu nėra kompanijos tikslas.

„Kodėl Mac turėtų tapti blogesne vien dėl to, kad kažkas užsinorėjo padaryti šią operacinę sistemą panašią į mobilią?“ – retoriškai paklausė kitas Apple aukščiausio lygio vadovas Craig Federighi.

Esant tokiems Apple atstovų pasisakymams, ne visai aišku, kodėl kompanija turėtų kurti tokią sistemą. Antra vertus, galima spėti, kad kalbama ne apie sistemų suliejimą, o tiesiog apie iOS optimizavimą darbui su klaviatūra ir pele.

Vienas komentaras

  1. Jūsų Vardas parašė:

    apple issiseme, io7 – androido kopija, o dabar dar ir sita nukopijuos.

    Gi droida paprastu paprasciausiai galima sujungti su didesniu ekranu, belaide klaviatura ir tureti toki ale low end kompa ..

    Nezinau, nezinau. Kaip ir tos plokscios ikonos, chrome ikona beroc jau pusantru metu suplokstejus ..


Kitos kategorijos naujienos