Apple iPhone 6 gali gauti ekraną be rėmelių


iphone6_sizes_no_bezel

Kaip atrodys išmanusis telefonas iPhone 6? Ilgą laiką analitikai prognozavo, kad naujasis  modelis (beje, kaip ir dabar rinkoje esantis iPhone 5S) gaus sensorinį ekraną, kuris neturės iš šonų plastikinio rėmelio, arba bent jau jis bus žymiai plonesnis, nei dabartiniuose iPhone.

Leidinys Korea Herald rašo, kad būtent tokią priekinę išvaizdą gaus iPhone 6. Straipsnyje, beje, pateikta nemažai informacijos ir apie išmanųjį telefoną Galaxy S5, o būsimas Apple flagmanas aprašomas keliomis eilutėmis. Kodėl atsirado Galaxy S5? Tvirtinama, kad vasario 24 d. turėsiantis būti anonsuotas Samsung išmanusis telefonas taip pat gaus ekraną be rėmelių.

Jei tikėti kitais gandais, iPhone 6 gaus didesnį nei 4“ ekraną su „suapvalintomis stiklo briaunomis“. Antra vertus, autoritetingas verslo leidinys The Wall Street Journal paneigė šią informaciją, pareikšdamas, jog jokio išlenkto stiklo naujasis iPhone neturės.

Vienas komentaras

  1. Jūsų Vardas parašė:

    Tai vat ironiska cia, katik skaiciau jog samsas ides ekrana be remelio i galaxy S5, taip pat apacioje ekrane bus imontuotas pirsto skeneris.

    Zodziu viskas cia aisku, applas vel is samso ekranus nori uzpirkti.
    Taip iseina, kad su lg ir sharp nelabai kas gaunasi. Aisku gandai gandais, bet as nelabai tikeciau, kad bus toks proverzis.

    Prie to pacio, jugi buvo gandai kad samsas isleis telefona su uzlenktu krastu. Turbut oks ir bus S5, be remelio ir uzlenkta vienas ar abu krastai.


Kitos kategorijos naujienos