Apple įrenginių parduota daugiau, nei kompiuterių su Microsoft Windows


iphone_mac-680

Naujausias tyrimas, kurį atliko analitikas Benedict Evans, byloja apie tai, kad kompanija Apple per šventinių išpardavimų laikotarpį pardavė daugiau įrenginių, nei visi asmeninių kompiuterių su operacine sistema Windows gamintojai kartu paėmus. Jei tikėti šiais duomenimis, taip įvyko pirmą kartą, rašo puslapis MacRumors.

Kompanija Apple gana ilgą laiką kalbėjo, jog kada nors planšetinių kompiuterių rinka aplenks asmeninių kompiuterių segmentą. Jei prie planšetinių kompiuterių pridėtume ir išmaniuosius telefonus, tai vien tik iOS ekosistema (neatsižvelgiant į Mac kompiuterius) jau viršijo visų stacionarių ir nešiojamų kompiuterių gamintojų pasiekimus kartu paėmus.

Tikėtina, kad visa tai galima taikyti ne tik apie kiekybinius pardavimus, bet ir apie gautas finansines pajamas – juk Mac, iPhone ir iPad vidutinė kaina visuomet viršijo vidutinę asmeninio kompiuterio kainą. Analitikų teigimu, vidutinė vieno Apple produkto kaina praėjusiame ketvirtyje sudarė $584.

apple-windows-sales-2013

Remiantis 2013 m. III ketvirčio duomenimis (vėlesni skaičiai analitikų kol kas nepagarsinti), vidutinė asmeninio kompiuterio kaina sudarė $544. Tokiu būdu, kompanija Apple ne tik parduoda daugiau įrenginių, nei visa tradicinių kompiuterių rinka, tačiau gauna dar ir daugiau pinigų, nei kiti.

2 komentarai (-ų)

 1. net parašė:

  jei nekalbetume apie pinigus, tai nieko dar nesako. Manau MIcrosoft OS plinta nelegaliai. Ir is grafiko matyti, kad tai ipad ir iphone. MAc juodoje tik apacioje. IOS ir windows tai siek tiek skirtingi dalykai.

 2. Jūsų Vardas parašė:

  Durnas straipsnis. Trumpai neissipleciant galima butu parasyti ir taip.

  Android telefonu parduota keturis kart daugiau nei windows irenginiu.
  Arba dvigubai daugiau nei aifonu.

  Nu kur cia logika lyginti telefonus, plancetkes ir windows kompus.

  Tai lyginkim shmac ir windows kompus, o ne telefona su kompiuteriu.

  Beto nepamirskim, kad windows galima nusipirkti ir be kompiuterio.

  Ir turbut tik tarp kitko windows populeriausia operacine sistema o ne mac os x.

  Tokie analitikai savo pezalus geriau tegu susikisa ten kur saule nesviecia ;]


Kitos kategorijos naujienos