Apple nutraukia planšetinio kompiuterio iPad 2 gamybą


ipad 2 tablet 680

2011 m. pavasarį kompanija Apple oficialiai pristatė antros kartos planšetinį kompiuterį iPad. Ir dabar, praėjus beveik trims metams po šio anonso, kompanija iš Kupertino nusprendė nutraukti šio senstelėjusio įrenginio gamybą, rašo puslapis AppleInsider.

Šaltinio teigimu, Apple nusprendė žymiai sumažinti senų modelių pasiūlą. Visa tai susiję su labai žemais pasenusių planšetinių kompiuterių pardavimais, nors jų kaina kartais siekia visai nemažus 399 dolerius. Lygiai tiek pat kainuoja naujasis iPad mini Retina su 16 GB duomenų kaupikliu.

Žinoma, dauguma pirkėjų pirmenybę teikia naujam, kompaktiškam planšetiniam kompiuteriui su didelės raiškos ekranu ir galingu procesoriumi, kuris, be viso kito, pralenkia iPad 2 savo spartos lygiu. Be to, pridėjus dar 100 dolerių, galima įsigyti 16 GB kaupiklį turintį iPad Air su 9,7“ įstrižainės Retina ekranu.

Reikia pažymėti, kad antros kartos iPad galima pavadinti tikrų tikriausiu ilgaamžiu. Savo laiku jis sulaukė didžiulės sėkmės, tačiau jau 2013 m. jo pardavimai smarkiai krito. Tų pačių metų rudenį analitikai prakalbo, kad iPad 2 dienos suskaičiuotos. Neilgai trukus, pasirodė ir žinios apie staigų gamybos sumažinimą, o vėliau ir nutraukimą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos