Apple telefonai labiau patinka moterims, Samsung – vyrams


galaxy-s4-iphone-680

Kompanijos „KS Mobile“ užsakyta JAV gyventojų apklausa atskleidė, kad moterims labiau patinka „Apple“, o vyrams – „Samsung“ mobilieji įrenginiai, rašo puslapis „CNet“.

45 proc. šioje apklausoje dalyvavusių moterų pareiškė, kad joms labiausiai patinka „Apple“ mobilieji įrenginiai. „iPhone“ išmaniųjų telefonų gamintoja šiuo požiūriu laimėjo kiekviename JAV regione, kur buvo vykdoma ši apklausa.

Pranešama, kad vienintele išimtimi tapo nuo 40 iki 49 metų amžiaus apklausos dalyvės: jos prisipažino pirmenybę teikiančios „Samsung“ telefonams ir planšetėms.

Dauguma (33 proc.) apklausoje dalyvavusių vyrų teigė, kad jiems labiausiai patinka „Samsung“ gamybos mobilieji įrenginiai. Išimtimi tapo 50 – 59 m. amžiaus apklaustieji, kurie pirmenybę teikė „Apple“.

Pagal bendrus apklausos rezultatus pirmenybę „Apple“ suteikė 39 proc. šios paklausos dalyvių, „Samsung“ surinko 29 proc. apklausos dalyvių balsų. 25 proc. apklaustųjų teigė neturintys pasirinkę mėgiamiausio mobiliųjų įrenginių gamintojo.

Šaltinis: Balsas.lt

10 komentarai (-ų)

 1. Zero parašė:

  Lietuvoje kur kas daugiau merginų renkasi Samsung smartus .

  • Svecias parašė:

   Nes jie pigesni?

  • Jonas parašė:

   Nuoroda į statistiką mesteltum? Nes jei tavo kaime daugiau merginos naudoja Samsung, tai nereiškia, kad visoj Lietuvoj taip bus….

   • Hmh parašė:

    Pramuse sitas :DDDD beto ne Samsung o Samesung 😀

   • Zero parašė:

    Nueik į sporto kluba , gimnaziją , profesinę ir dairykis .

    • Jonas parašė:

     Tai nori pasakyti, kad tu apvaikščiojai bent pusės Lietuvos mokyklas, parduotuves ir kitas įstaigas bei ištuštinai merginų rankinukus….?

     P.S. Į sporto klubą žmonės eina sportuot, o ne su telefonais mosikuotis…

     • Zero parašė:

      Matomai skaityt nemoki … nebūtina lyst į rankinuką kad sužinotai kokį smartą naudoja .

 2. Tadas parašė:

  Nesipykit žmonės 😀
  Mano pusseserė pirko iphone 5s už 3000lt, nes pasak jos – jis solidus ir „kietas“, dizainas super ir jai tik iphone tinka. Mano sesė pirko galaxy S3, nes sakė 3000lt už telefoną nesąmonė ir ypač už tokį mažą 😀

 3. Jūsų Vardas parašė:

  Na tikrai, nesipykit berniukai.

  Siaip jau nezinau, kaip kieno kaime yra, bet kaune panos labai megsta aifonus. O gal reiktu sakyti mego. Taip metai, gal pora atgal tikrai daug mergyciu lakste su 5 ir 4 aifonu. O tada atsitiko taip, kad phabletai atejo i mada.
  Juk visi zinom, kad moterims svarbiausia dydis 🙂

 4. Tomas parašė:

  Viena pazystama isvaziavo i anglija del dvieju dalyku. 1: Uzsidirbti ant iphone. 2: Susirasti inda meiluzi. Perduodu didziausius sveikinimus jai. Issipilde abu jos troskimai net sukaupu. Dabar turi iphone ir pusantro indo 😀


Kitos kategorijos naujienos