Arctic ruošia vaizdo plokščių aušinimo sistemą Accelero Xtreme IV


Arctic Accelero Xtreme IV

Kompanija Arctic Cooling, kuri neseniai atsikratė antrojo žodžio savo pavadinime, nesiruošia mažiau dėmesio skirti procesorių ir vaizdo plokščių aušinimui. Arctic sprendimai, skirti GeForce GTX Titan ir Radeon R9 290X, jau buvo siūlomi, kartu jie pasižymėjo tam tikru produktyvumo lygio rezervu.

Kinų puslapis ChipHell praneša, kad šiuo metu gamintojas ruošia aušinimo sistemos Accelero Xtreme III pamainą, kuri gaus numerį „IV“. Sistemos konfigūracija išliko ta pati: 5 termo vamzdeliai ir trys ventiliatoriai, kurių skersmuo – 92 mm.

Accelero Xtreme IV pasižymės ilgesne konstrukcija – jei anksčiau turėjome 288 mm, tai dabar ilgis padidintas iki 325 mm. Aušinimo sistema užims kelis gretimus PCIe/PCI lizdus, neskaitant PCIe lizdo, į kurį įstatyta pati vaizdo plokštė.

Didžiausia naujove reikėtų pripažinti papildomą radiatorių, kurie turėtų aušinti kitoje vaizdo plokštės pusėje esančius komponentus. Tai nėra įprasta plokštelė, o solidi konstrukcija.

Arctic Accelero Xtreme IV suderinamas su AMD Radeon R9 290X/290 ir nVidia GeForce GTX Titan, tačiau galimybe aušinti vaizdo plokštę Radeon R9 280X nepasirūpinta, kai tai numatė ankstesnis modelis. Rekomenduojama kaina sudarys $99 (apie 255 lt), apie pasirodymo prekyboje laiką šiuo metu nieko nepranešama.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos