ARM iškritikavo Intel Quark procesorius


Intel-Quark-family-launch

Iš neseniai nutekintos Intel dokumentacijos paaiškėjo, kad procesorių Quark X1000 debiutas rinkoje turi įvykti šių metų balandžio mėnesį, nors jau dabar norintys paeksperimentuoti gali pasinaudoti motininėmis plokštėmis Galileo.

Jau žinome, kad parodoje CES 2014 kompanija Intel pasakojo apie procesorius Quark ir demonstravo jų pagrindu sukurtą dėvimą elektroniką, nors vėliau paaiškėjo, kad prototipuose vietoj nuosavų procesorių buvo naudojamos mikroschemos su ARM architektūra.

Savo komentarą apie šią situaciją kompanija ARM pateikė oficialiame tinklaraštyje. Kompanijos atstovai paaiškino, jog dėvimai elektronikai skirti procesoriai privalo pasižymėti ne tik žemu energijos suvartojimu, tačiau ir aukštu integracijos lygiu.

Žemiau pateiktas vaizdo klipas rodo, kad „išmanusis“ laikrodis su ARM Cortex-A9 procesoriumi įkaista iki 28 – 29 laipsnių pagal Celsijų, tuo tarpu Intel Quark X1000, esantis motininėje plokštėje Galileo, įkaista iki 55 –  60 laipsnių.

Gautus rezultatus ARM atstovai pakomentavo labai paprastai: dėvima elektronika –karšta tema, tačiau tai nereiškia, kad karštais privalo būti ir atitinkamuose produktuose naudojami procesoriai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos