ASUS dar šiemet turėtų debiutuoti dėvimos elektronikos rinkoje


Asus-SmartWatch-680

Leidinio Focus Taiwan žurnalistai pabendravo su kompanijos ASUS vadovu Jonney Shih, kuris pasidalino informacija apie kompanijos šventinius renginius, susijusius su kinų Naujųjų metų šventėmis. Interviu metu žurnalistai, be viso kito, pasiteiravo apie kompanijos požiūrį į dėvimą elektroniką, kurią aktyviai ruošia ASUS konkurentai ir partneriai.

Jonney Shih pažadėjo, jog kompanija jau greitai galės pasiūlyti rankinio laikrodžio alternatyvą visiems mobilių įrenginių gerbėjams, o atitinkamo įrenginio kūrimui bus mestos visos dizainerių pajėgos.

Šioje sferoje yra nemažai kliūčių, tačiau be kažkokių ypatingų savybių dėvima elektronika vargu, ar vartotojams būtų reikalinga, įsitikinęs ASUS vadovas.

2013 m. lapkritį kompanijos atstovai pažadėjo, jog dėvima elektronika bus pristatyta liepą vyksiančioje parodoje Computex 2014. Dabar Jonney Shih pažadėjo, kad pirmasis panašaus pobūdžio produktas vartotojams taps prieinamas jau šiais metais.

Tas pats šaltinis praneša, kad ASUS šioje srityje nebus vieniša. Kompanija Acer 2014 m. antroje pusėje pristatytas kol kas neįvardintą sprendimą, kuris turėtų skirtis konkurentų ruošiamos dėvimos elektronikos.

Vienas iš būsimų Acer prototipų numato jo nešiojimą ant kaklo, t.y. kuriamas savotiškas „išmaniojo“ papuošalo analogas. Ar tokia dėvima elektronika padės Acer išlipti iš finansinės „duobės“, pamatysime tik šių metų pabaigoje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos