ASUS nori tapti trečiu pagal dydį nešiojamų kompiuterių gamintoju


asus-vivobook-windows8-680

Kompanija ASUS tikisi, kad jos dalis nešiojamų kompiuterių rinkoje augs ir IV ketvirtyje šis taivaniečių gamintojas trečiu pagal dydį pasaulyje, praneša puslapis DigiTimes, remdamasis ASUS generalinio direktoriaus Jerry Shen žodžiais.

Optimistinis nusiteikimas susijęs su tuo, jog kai kurie mobilių kompiuterių gamintojai sumažino savo įtaką rinkoje (pavyzdžiui, Samsung ir LG) arba apskritai iš jos pasitraukė (japonų kompanija Sony).

Artimiausi ASUS planai numato, jog gegužės arba birželio mėnesį bus išleistas 11,6“ hibridinis kompiuteris T200, tuo tarpu bendradarbiavimas su Google leis vartotojams pasiūlyti Chromebook modelius C200 ir C300, o tai įvyks pavasario pirmoje pusėje.

Pavasarį turėtume pamatyti 8“ ekraną gausiantį planšetinį kompiuterį Nexus 8 ir išmaniųjų telefonų ZenFone seriją, o šių pardavimų pagrindinėmis rinkomis taps Pietryčių Azija, Europa, Kinija, Rusija ir Taivanas. Iš viso per 2014 m. kompanija ASUS ketina realizuoti 10 mln. išmaniųjų telefonų.

Įdomu tai, kad didžiąją dalį ASUS pajamų (apie 60 proc.) uždirba nešiojami kompiuteriai ir hibridiniai įrenginiai, tuo tarpu 17 proc. tenka planšetiniams kompiuteriams. Dar 12 proc. pajamų kompanija gauna iš motininių plokščių, 11 proc. tenka kitoms kategorijoms. Kalbant apie regionus, 38 proc. pajamų uždirba Europa, 36 proc. – Azijos ir Ramiojo vandenyno regionas, 26 proc. – Šiaurės ir Lotynų Amerika.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos