Bioshock seriją kūrusi studija Irrational Games uždaryta


BioShock-Infinite-680

Studija Irrational Games, kuri gerai žinoma kaip žaidimų serijos Bioshock kūrėja, uždaryta. Paskutiniu žaidimu, kurį jai pavyko sukurti, tapo projektas Bioshock Infinite, kuris gavo daugybę teigiamų atsiliepimų ne tik iš kritikų, bet iš vartotojų.

Irrational Games baigs savo egzistavimą po to, kai išleis paskutinį Bioshock Infinite skirtą papildymą. Studija veikė 17 metų, savo egzistavimą pradėjusi nuo klasika tapusio PC žaidimo System Shock 2.

Irrational Games vadovas Ken Levine neketina trauktis iš žaidimų rinkos. Jo teigimu, jis suburs iš esamų specialistų daug lankstesnę komandą, kurioje bus apie 15 žmonių ir kurie dirbs naujam leidėjui – kompanijai Take Two.

Naujai sukurta studija kurs nedidelius, „daugiau siužeto“ turinčius žaidimus. „Man norisi kurti kitokius žaidimus, nei tuos, kuriuos darėme anksčiau“, – rašo Ken Levine oficialiame Irrational Games tinklaraštyje. „Daugelyje atvejų tai sugrįžimas prie šaknų: nedidelė komanda, kuri daro žaidimus užkietėjusiems žaidėjams“.

Irrational Games vadovo teigimu, nauja studija daugiausia remsis skaitmeniniu savo produkcijos platinimo modeliu.

Nežiūrint į Bioshock Infinite kokybę, žaidimo kūrimas nebuvo labai greitas, buvo susidurta su nemažai problemų. Ekspertų teigimu, labai sunku kaltinti Ken Levine tuo, jog jis nenori gandinti nervų dar vienam „dideliam“ žaidimui su didžiuliu biudžetu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos