Britė sėdo į kalėjimą už savęs įžeidinėjimus per Facebook


Facebook on a computer 680

Už grasinimus ir įžeidinėjimus virtualioje erdvėje kai kuriose šalyse skiriama labai rimta bausmė, ir tuo gali įsitikinti D. Britanijos gyventoja Michelle Chapman. Problema ta, kad jai teks 20 mėnesių praleisti kalėjime už tai, kad socialiniame tinkle Facebook grasinimus ji siuntinėjo pati sau.

Michelle Chapman sukūrė daugybę netikrų Facebook paskyrų, kurie neva priklausė jos pamotei ir tėvui. Iš šių paskyrų ir buvo siuntinėjami seksualinio pobūdžio įžeidimai, dėl kurių ji pati kreipėsi į policiją.

D. Britanijos gyventoja taip elgėsi dar 2009 m., tačiau tada teisėsaugos pareigūnai jos žodžiais rimtai nepatikėjo, taigi moteris nusprendė viską pratęsti.

Šį kartą už užgauliojančius pranešimus tėvą ir pamotę policija sulaikė, už tai buvo pareikštas įspėjimas. Antra vertus, po kurio laiko ekspertizė nustatė, jog visos Facebook paskyros, iš kurių Michelle Chapman gaudavo užgauliojančius pranešimus, priklauso jai pačiai.

Kodėl ji taip pasielgė? Prokuroro teigimu, moteris tiesiog norėjo paversti tėvų gyvenimą pragaru, nes tėvas neva ją įžeidė. Beje, jei pagalvojote, kad viskas prasidėjo nuo poros  – trijų pranešimų, tai nėra tiesa: Michelle Chapman pati save „trolino“ ištisus metus.

4 komentarai (-ų)

 1. Jonas parašė:

  įsižeisti ant?

 2. Hmh parašė:

  Na taip ir reikia:)) tegu sedi dabar, kad proto neturi, gal tuo paciu ir svori numes bus i nauda:)

 3. aiwaris parašė:

  omg nukvakusi stora boba xD

 4. zet parašė:

  Ir vel Face it komanda netiksliai formuluoja antrastes. Sedo ne uz saves izeidinejima, o bandyma kompromituoti teva ir pamote. Skirtumas 100%.


Kitos kategorijos naujienos