D. Britanijoje uždrausta reklamuoti žmones „nurenginėjančią“ aplikaciją


Phone_photography-680

D. Britanijoje buvo uždrausta reklamuoti mobilią aplikaciją, kuris leisdavo matyti prieš žmogų stovinčią moterį be rūbų. Minėta programinė įranga buvo pripažinta kaip žeminanti moteris, rašo leidinys The Guardian.

Viskas prasidėjo nuo to, jog per televiziją buvo pradėta reklamuoti programa Nude Scanner, dėl kurios buvo gauti skundai iš daugiau nei dvidešimties asmenų. Televizijos žiūrovai skundėsi, kad reklaminiame vaizdo klipe moterys yra žeminamos, be to, reklamą gali pamatyti nepilnamečiai.

Reklamoje buvo kalbama, kad programa suteikia galimybę linksmai pasijuokti iš draugų, juos įtikinant, kad išmaniojo telefono vartotojas juos mato nuogus.

D. Britanijos Reklamos normų valdyba uždraudė šį vaizdo klipą motyvuodama tuo, jog programėlė skatina žmones nužiūrinėti žmones nuogus, pasitelkiant telefono kamerą. Šiuo atveju auditorijos dėmesys sufokusuojamas ties moters modeliu, o tai verčia teigti, kad tokiu būdu gražiosios lyties atstovės yra žeminamos.

Taip pat buvo konstatuota, jog tokia reklama gali smarkiai įtakoti mažų vaikų pasaulėžiūrą, kuris prisimins neigiamą pranešimą, kurį siunčia dabar jau uždrausta reklama.

Vienas komentaras

  1. efix parašė:

    Note: This is a prank app being released on April Fool Day. Play some fantasizing pranks with your friends, family members, lovers and near and dear once with the nude scanner app.


Kitos kategorijos naujienos