Dabartinis Intel vadovas buvo kompiuterių spartinimo entuziastas


intel-ceo-krzanich-ceo-680

Kompanijos Intel generalinis direktorius Brian Krzanich neseniai forumų sistemoje Reddit pasidalino savo mintimis apie daugybę dalykų. Puslapis CNet tarp „klausymų – atsakymų“ aptiko gana nemažai įdomios informacijos, apie kurią suskubo pasidalinti su savo skaitytojais.

Pasirodo, 2000-ųjų pradžioje būsimas Intel vadovas labai mėgo spartinti kompiuterių spartinimu, ir netgi surinko (jo teigimu, vienas pirmųjų) kompiuterį su skysčių aušinimo sistema, o procesorius jame veikė 4 GHz taktiniu dažniu. Tiesa, pats Brian Krzanich iš karto pridūrė, kad nuo tų laikų laisvo laiku savarankiškam kompiuterių surinkimui ir spartinimui jau nebeliko dėl savaime suprantamų priežasčių.

Intel galva taip pat prisipažino, kad domisi dėvimos elektronikos segmentu ir naudojasi vienu tokių įrenginių, kurie matuoja širdies ritmą bei skaičiuoja atliktų žingsnių kiekį. Eilinį kartą bandyta pasigirti, kad Intel šiemet ketina padidinti parduodamų „planšetinių“ procesorių kiekį nuo 12 mln. iki 40 mln. vienetų.

Brian Krzanich teigė, jog kompanija kiek pavėlavo su savo pasirodymu mobilių įrenginių rinkoje. Šiuo atveju jis sutinka su naujuoju Microsoft vadovu Satya Nadella – industrija negerbia tradicijų, ji mėgsta tik inovacijas.

Technologijų industrijos plėtra nesustos ties stacionariais ir nešiojamais kompiuteriai, planšetėmis ir išmaniaisiais telefonais. Skaičiavimų įrenginiai vis lengvės ir mažės, jie gaus galimybe susijungti vienas su kitu bei su „debesų“ tarnybomis.

Per artimiausius 10 metų taip vadinamas Mūro dėsnis nepraras savo aktualumo, mano Brian Krzanich, nors per jo 30 metų karjerą dėsnis buvo „laidojamas“ mažiausiai 5-6 kartus. O štai naujos medžiagos, tokios kaip grafenas ir kai kurios kitos alternatyvos įgys didesnę svarbą, kadangi leis sumažinti energijos suvartojimo lygį ir sumažinti puslaidininkių mikroschemų matmenis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos