Electronics Arts trukdo neigiamai įvertinti Dungeon Keeper


rate-dungeon-keeper

Kompanija Electronic Arts jau kelis metus iš eilės laimi blogiausios JAV kompanijos titulą, tačiau marketingo skyrius (ir, matyt, vadovybė apskritai), šio neigiamo įvertinimo nelabai suprato. Vienas iš naujausių pavyzdžių: siekdama, kad Google Play nepasirodytų neigiami Android žaidimo Dungeon Keeper atsiliepimai, žaidėjai nukreipiami į EA puslapį.

Dungeon Keeper leidžia pateikti įvertinimą, kuris bus matomas Google Play arba Apple App Store. Žaidimo versija, skirta Android, leidžia pasirinkti vieną iš kelių variantų – jei suteikiame 5 žvaigždutes (maksimaliai teigiamas įvertinimas), nukreipiama į Google Play. Vis tik jei žaidėjai kažkuo nepatenkinti (nori įvertinti 1-4 žvaigždutėmis), siūlomi parašyti el. paštą kūrėjams vietoj to, kad atsiliepimas būtų paliktas Google Play tiesiogiai.

Natūralu, kad vartotojai gali patys savarankiškai apsilankyti Google Play ir ten palikti savo neigiamą atsiliepimą, tačiau visu tuo užsiima toli gražu ne visi. Tai reiškia, kad Dungeon Keeper naujų žaidėjų akyse atrodys patraukliau, kai jie projektą siųsis iš Android aplikacijų parduotuvės.

Panaši praktika nėra nauja, tačiau Dungeon Keeper šiuo metu yra vienas populiariausių žaidimų, o Electronic Arts – stambus leidėjas, kuris jau kelintus metus žaloja savo reputaciją abejotinais sprendimais (pastarieji, beje, jau atsispindi paskutinėse finansinėse ataskaitose mažesnių pajamų ir pelno pavidalu).

Beje, pati Electronic Arts jau spėjo pakomentuoti pastarąją situaciją. Žaidimo kūrėjai paaiškino, kad maksimaliai teigiami įvertinimai leidžia žaidimą neapmokestinti vienokia ar kitokia forma.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos