Exynos Infinity: naujasis Samsung procesorius – flagmanas


exynos_infinity_invitation

Tarp daugybės funkcijų ir naujų komponentų, kuriuos gandai priskiria išmaniajam telefonui Galaxy S5, yra ir 64 bitų procesorius, priklausantis firminei Exynos šeimai. Iki Samsung flagmano anonso liko jau visai nedaug, ir likusias dienas nusprendė išnaudoti ne tik teminiai puslapiai, bet ir pati kompanija Samsung.

Korėjiečių kompanijos oficialioje Twitter kūrėjai publikavo eilinį pakvietimą į parodą MWC 2014, prasidėsiančią vasario 24 d. Barselonoje (Ispanija). Čia buvo pristatytas procesorius Exynos Infinity. Scena paveiksliuke leidžia suprasti, kad kalbama apie flagmanišką produktą, kuris ant savo ragų pamaus savo konkurentus bei sutryps kanopomis. Tikėtina, kad būtent šį procesorių gaus Galaxy S5.

P. Korėjos puslapis ETNews paaiškino, kodėl gandų lygmenyje kalbama apie dvi Galaxy S5 versijas – su Full HD (1920 х 1080) ir QHD (2560 х 1440) ekranais. Šaltinio teigimu, pirmasis rinkoje pasirodys Galaxy S5 su paprastu AMOLED ekranu su Full HD raiška ir „diamond pixel“ struktūra.

Praėjus maždaug porai mėnesių po pirmojo modelio anonso turi pasirodyti ir antrasis, kuris gaus 5,1“ įstrižainės ekraną su 2560 х 1440 taškų raiška. Abiejų Galaxy S5 modifikacijų sinchroninio anonso nesigaus, kadangi Samsung turi tam tikrų gamybinių problemų.

Puslapis Sammobile  praneša, kad Samsung bendradarbiauja su kompanija PayPal. Abi pusės dirba prie greitų mobilių apmokėjimų mechanizmo. Negalima atmesti varianto, kad integruotas į Galaxy S5 pirštų atspaudų skeneris leis šio išmaniojo telefono savininkams greičiau apsipirkti Internete, pasitelkiant mobilią PayPal versiją.

Tas pats šaltinis teigia, kad Galaxy S5 kamera (16 megapikselių) galės filmuoti Full HD (60 FPS) arba Ultra HD (30 FPS) sparta. Korpuso briaunoje bus paslėptas specialus daviklis, kuris leis aktyvuoti kamerą vienu prisilietimu. Be to, eilinį kartą užsiminta apie korpuso apsaugą nuo drėgmės ir dulkių.

4 komentarai (-ų)

 1. Jūsų Vardas parašė:

  Kad bus daug galaxy s5 modifikaciju ir taip aisku, jugi s4 taip pat ju buvo daug.

  Zodziu aprupins nuo a iki z.

  Pavyduolei vel pavydes, kad daug tokiu pat telefonu kepa.

 2. olo parašė:

  O operacinė sistema bus 64 bitų ar 32?

  • thermal parašė:

   kad dar visai nekvepia 64 bitų android, o samsungas tikrai neprogramins pats. taip kad turėsim eilinį reklaminį telefoną – kuo daugiau, tuo geriau. ir visi pirks kaip karštus pyragėlius 🙂

 3. Japa parašė:

  Gali būti 64, 128… Kol Samsujus nepakeis savo failinės sistemos, tai ir su 16 branduolių, 8 GB RAM vistiek lagins. Pats geriausias pvz., kai išsivalai cash’ą ir nori pasikelti kontaktus.


Kitos kategorijos naujienos