Facebook naujienų aplikacija Paper prieinama ir iPhone


fb-paper-iphone-680

Didžiausias pasaulyje socialinis tinklas Facebook pranešė, kad dar 2013 m. pradėta kurti naujienų aplikacija Paper nuo šiol prieinama ir išmaniųjų telefonų iPhone savininkams. Šiuo metu ją galima atsisiųsti iš App Store. Prognozuojama, kad vėliau aplikacija bus pritaikyta ir planšetiniams kompiuteriams iPad.

Šiuo metu programa daugiausia yra skirta naujienų ir kitų socialinio tinklo įrašų skaitymui, o savo ergonomika šiuo metu netgi lenkia firminę Facebook aplikaciją – klientą, kuris neretai jau būna įdiegtas į daugelį mobilių įrenginių.

Facebook Paper funkcionalumas leidžia ne tik skaityti socialinio tinklo pranešimus, kuriuos publikuoja ir vartotojo draugai, ir garsūs žmonės, ir įvairios firmos bei masinio informavimo priemonės.

Publikuotos naujienos gali būti rūšiuojamos pagal temas, be to, programa leidžia skaityti ne tik pranešimus tų puslapių, kuriuos prenumeruojate, bet ir įdomią informaciją bei naujienas, demonstruojamas kortelių pavidalu. Taip pat yra galimybė palikti pranešimą pačiam bei atlikti paiešką.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos