Facebook nuo kovo mėnesio sustabdys el. pašto paslaugą


Mark-Zuckerberg-Facebook-680

Kompanija „Facebook“ kovą sustabdys teikiamą e. pašto paslaugą. Vartotojai nebeturės e. pašto adreso, kuris baigiasi „@facebook.com“.

Nuo šiol e. laiškai, siunčiami į šį e. paštą bus persiunčiami į vartotojų asmenines pašto dėžutes, su kuriomis jie yra prisiregistravę socialiniame tinkle, rašo BBC.

„Nusprendėme įgyvendinti tokį pokytį, nes dauguma žmonių paprasčiau nenaudojo savo „Facebook“ e. pašto“, – sakė kompanijos atstovas.

Paslauga pradėta teikti 2010 m. lapkritį kaip būdas vartotojams bendrauti naudojant vieną pašto dėžutę, į kurią suplauktų „Facebook“ žinutės, sms žinutės ir e. laiškai.

Tačiau 2012 m. kilo nepasitenkinimas, kai kompanija pakeitė vartotojų  anketose pateiktus e. pašto adresus į tuos, kurie baigiasi „@facebook.com“. Vėliau šio dalyko buvo atsisakyta.

Praėjusią savaitę paskelbta, jog didžiausias pasaulyje socialinis tinklas „Facebook“ susitarė dėl mobiliųjų pranešimų kompanijos „WhatsApp“ įsigijimo už 19 mlrd. USD. Ekspertų teigimu, Facebook el. pašto likimas iš dalies galėjo būti susijęs būtent su šiuo sandoriu.

Šaltinis: VZ.lt

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos