Samsung Galaxy S5 prekyboje pasirodys kovo viduryje


samsung-galaxy-s4

Jau visai nedaug dienų liko iki naujojo Samsung išmaniojo telefono – flagmano Galaxy S5 formalaus debiuto. Formalus todėl, kad į prekybą iš karto po pristatymo jis nepateks – vieni regionai išmanųjį telefoną gaus skirtingais laikotarpiais.

Puslapis GSMArena per savo anoniminius šaltinius, bendraujančiais su Samsung atstovais, išsiaiškino, kad Galaxy S5 prekyboje pasirodys po 3-4 savaičių, t.y. maždaug kovo mėnesio viduryje. Reikia sutikti – kelios savaitės – ne toks jau ilgas laukimo terminas, kad gamintoją būtų galima kaltini vien tik „popieriniu anonsu“. Juo labiau, kad flagmano prezentacija susijusi su didelio renginio atidarymu – MWC 2014, vyksiančio Barselonoje (Ispanija).

Kai kurie šaltiniai tvirtina, kad Galaxy S5 anksčiau ar vėliau gaus modifikaciją su aukso spalvos korpusu. Bent jau vieno iš mobiliojo ryšio operatorių duomenų bazėje toks mobilus įrenginys jau yra.

Tęsiant naujienų apie artimiausius Samsung planus temą, reikėtų paminėti kompanijos ketinimus uždaroje prezentacijoje, vyksiančioje MWC 2014, išskirtiniams asmenims pademonstruoti planšetinio kompiuterio prototipą, kuris turi lankstų ekraną ir lankstų korpusą, rašo puslapis ETNews.

Sulenkti planšetinį kompiuterį bus galima iki 90 laipsnių kampu – tokioje būsenoje jis galėtų pakeisti nešiojamą kompiuterį. Ar šis prototipas taps serijiniu gaminiu, sunku pasakyti. Patirtis su išlenktą korpusą turinčiu telefonu Galaxy Round rodo, kad Samsung panašius sprendimus laiko eksperimentiniais, o masiniais jie galėtų tapti tik tolimoje ateityje.

Vienas komentaras

  1. Jūsų Vardas parašė:

    nedaug jau liko laukti, galime gauti arba labai daug, arba maziau nei tikimasi. Delto sunku kazka spelioti. Siaip tai noretusi ir lankstaus prietaiso, ne islenkto, bet lankstaus, silikoninio ar pns. Tik abejoju ar toki gausime.

    Viliuosi, kad bus bent jau visiskai naujas dizainas. Ko gi dar ir reikia, techniniai skaiciukai man nelabai idomus. androidas taip pat visur toks pats. Gamintojas reprezentuoja tik savo dizaino linija.


Kitos kategorijos naujienos