Galaxy S5 reklama kalba apie daug ką ir neparodo nieko


Iki konferencijos Unpacked 5, kurioje kompanija Samsung ketina pristatyti savo naują išmanųjį telefoną – flagmaną ir antros kartos „išmanųjį“ laikrodį, lieka visai nedaug laiko. Gandų ir neoficialios informacijos apie tai, koks bus Galaxy S5, visa galybė, ir prie jos galima pridėti dar keletą kruopelių.

Kompanija Samsung išleido reklaminį vaizdo klipą, kuriame kalbama, jog išmanusis telefonas bus „sportiškas, drėgnas ir gyvas“ (be viso kito). Anksčiau buvo pranešama, kad naujasis Galaxy S serijos atstovas turės drėgmei atsparų korpusą, taip pat orientuotas į tuos vartotojus, kurie užsiima fitnesu.

Be to, sulėtintas vaizdo pateikimas ir žodžiai „fokusas“ bei „savęs fotografavimas“  byloja apie tai, kad būsimas korėjiečių flagmanas palaikys sulėtintą filmavimo režimą. Kaip bus iš tikrųjų, turėtume pamatyti jau šiandien.

3 komentarai (-ų)

  1. Sars parašė:

    Nuo galaxy S2 laiku nieko ispudingo nebepadaro.

  2. Jūsų Vardas parašė:

    Kaip bebutu gaila, bet nieko gero. Nusivyliau paciu pristatymu, negana to, kad reikejo klausytis dar bene 15 minuciu klaikios orkestrines muzikos, visgi nenorejau nieko praleisti ir nenorejau nueiti nuo pc. Tai pati mobiliuka pristate be jokiu isvedziojimu ir tempimu. Ispradziu pamates nugarele pagalvojau op, kazkas naujesnio, nors ir panasumo yra su note serija, bet vistiek. Tik atsukus snuki, tas pats is to pacio nuo s3 dizaino linijos. Tiesa dabar telefonas kiek labiau panasus i sosyska.

    Negavom nei naujo tiketosi dizaino, nei to pacio isgirto 2k, na nieko praktiskai updeitas tik. Dabar stebesim pre orderius. Kazin per kiek menesiu aplenks s4.


Kitos kategorijos naujienos