GeForce GTX 750 Ti ir GTX 750 specifikacijose įsivėlė klaida


Pirmosiose GeForce GTX 750 Ti ir GeForce GTX 750 apžvalgose buvo pateikta informacija iš programos GPU-Z, kuri suformavo nuomonę, kad pirmoji iš vaizdo plokščių gaus 960 CUDA branduolių, tuo tarpu antroji – 768. Dabar, kai iki naujokų anonso liko savaitė, pasirodė informacija, kad pateikti duomenys apie CUDA branduolių skaičių yra gana tolimi nuo realybės.

Dabartinė GPU-Z versija, pasirodo, neteisingai nustato CUDA branduolių skaičių naujos kartos Maxwell sprendimuose, turinčiuose grafinį procesorių GM107. XtremeSystems.org dalyviai, turintys naujausią informaciją, susijusią su nVidia planais, teigia, kad realus CUDA branduolių kiekis GM107 kur kas mažesnis, nei buvo kalbama prieš tai.

maxwell_gtx750ti_gpu-z

Šaltinio teigimu, vaizdo plokštė GeForce GTX 750 Ti turi viso labo 640 branduolių, tuo tarpu GeForce GTX 750 apskritai tenkinsis tik 512 vienetų. Maxwell GPU esami klasteriai suskirstyti kiek kitaip, nei dabartiniuose Kepler, dėl to esama GPU-Z versija negali teisingai nustatyti jų kiekio.

Žinoma, tai nereiškia, kad naujos nVidia vaizdo plokštės turėtų nusileisti savo pirmtakams pagal spartos lygį. Tiesiog specifikacijų aprašyme atsirado netikslumų. Beje, tas pats šaltinis paminėjo, kad taktiniai dažniai atpažinti teisingai. Be to, dar kartą priminta, kad abi vaizdo plokštės nereikalaus papildomo maitinimo šaltinio.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos