Nutekinta Google „išmaniojo“ laikrodžio prototipo nuotrauka


Kompanija Google, jei tikėti informuotais šaltiniais, kurdama savo „išmanųjį“ laikrodį su balso komandų palaikymu, pasitelks savo partnerį LG. Įdomu tai, kad savo laikrodį ketina pristatyti ir neseniai paieškos giganto parduota Motorola, kuri, jos vadovų teigimu, ruošia sprendimą, kuris ne tik spręs realias vartotojų problemas, bet ir gerai atrodys.

Žurnalistams iš puslapio Android Police pavyko užfiksuoti Google „išmaniojo“ laikrodžio prototipą, kuris buvo sukurtas 2013 m. Apie aparatinę įrangą ir funkcionalumą, deja, galima tik spėlioti.

Motorola-Google-Smartwatch-prototype

Google laikrodžio korpuse numatyti trys mygtukai: vienas virš ekrano, kitas – po juo kairėje pusėje, tuo tarpu trečias – korpuso kairėje briaunoje. Ant mygtuko virš ekrano pavaizduotas bėgantis žmogus. Galima spėti, kad vienos šio mygtuko pusės paspaudimas aktyvuoja balso komandų režimą, tuo tarpu kita pusė įjungia tam tikras sporto monitoringo funkcijas.

Kitame paveiksliuke matyti, kad aktyvuotas nežinomas 3 bitų aplikacijų režimas. Tikėtina, kad kalbama apie ekrano energijos taupymo režimą, kuris numato tik balto – juodo ekrano aktyvavimą.

Laikrodžio dirželyje įmontuotas lizdas, skirtas prijungimui prie USB sąsajos – taip bus galima, pavyzdžiui, įkrauti mobiliojo įrenginio bateriją.

Savaime suprantama, tai yra prototipas ir prekyboje tokios išvaizdos laikrodis nepasirodys. Juo labiau, kad gamintojai vienas po kito pradeda kalbėti apie būtinybę išleisti dėvimą elektroniką su patraukliu akiai dizainu.

Vienas komentaras

  1. Jūsų Vardas parašė:

    Bjaurususi motorolos anciukas.


Kitos kategorijos naujienos