Google papasakojo, kaip su akiniais Glass neįkyrėti kitiems žmonėms


google-glass-model-680

Neretai žmonės su akiniais Google Glass vadinami „Glassholes“ (sudurtinis žodis, kurio viena dalis reiškia „akiniai“, o kita turi įžeidžiamąja potekstę) dėl savo pasipūtėliškumo ir nuolatinio gyrimosi, kad ant jų nosies yra naujausias mobilus įrenginys, kuriuo gali pasigirti ne visi vartotojai.

Kompanijai Google, panašu, ši situacija pažįstama, todėl ji nusprendė išleisti elgesio rekomendacijų rinkinį, kurio reikėtų laikyti Google Glass savininkams, rašo puslapis Phys.org.

Savotiškas „Elgesio kodekse“ turi visai suprantamą tikslą: paskutiniu metu žmonės su Google akiniais pasidarė nepageidaujami kavinėse ir kitose įstaigose dėl nuogąstavimo, kad jie viską ir visuomet filmuos, pasitelkę į akinius integruotą kamerą. Juo labiau, kad niekas negalės žinoti, ar jie filmuoja, ar ne.

Štai kai kurios kodekso tezės: „nebūk grubus ir nesielk keistai“, „gerbk kitus ir nesutrik, jei jie tau užduos klausimą apie Glass“, „jei įstaigoje reikia išjungti mobilų telefoną, išjunk ir akinius“.

Kompanija Google įspėja, kad šių taisyklių pažeidimai nuteiks verslą žiūrėti priešiškai į šiuo akinius, o tai negatyviai atsilieps ir kitiems Google Glass savininkams.

Interneto gigantas taip pat ragina nežiūrėti per ilgai į akinių ekranėlį, kadangi aplinkiniams žmonėms tai gali pasirodyti labai keista. „Neskaitykite per juos „Karas ir taika“, tam geriau pasinaudoti didesniu ekranu“, – tikina kompanija.

Iš kitos pusės, kompanija Google pareiškė, kad galima be jokių nuogąstavimų naudotis balso komandomis ir klausti kitų žmonių, ar galima juos nufotografuoti su akiniais Glass (taigi elgtis lygiai taip, tarsi rankose būtų fotoaparatas).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos